Artvin’in ilk AVM’si Artrium AVM aralık ayında açılıyor

19 Temmuz 2016 Salı

Artvin’in ilk AVM’si Artrium Alışveriş Merkezi aralık ayında Artvinlilerle buluşuyor.

artvinin-ilk-avmsi-artrium-avm-aralik-ayinda-aciliyor

Yatırımı Yılmazlar AŞ, Serhat Sezgin ve Bahattin Demiröz ortaklığı, kiralaması NTS Danışmanlık tarafından gerçekleştirilen Artrium AVM’nin kiralamaları hızla devam ediyor. Bünyesinde bin metrekarelik bir market alanı, ayakkabı, giyim, kozmetik, aksesuar ve teknoloji mağazaları, çocuk eğlence alanları, teras kafe ve yeme içme alanlarından oluşan Artvin’in ilk alışveriş merkezi aynı zamanda bünyesinde 205 yatak kapasiteli şehrin ilk 4 yıldızlı oteli olan Grand Artvin Otel’i de barındırıyor.

7 ilçeye sahip olan Artvin’in nüfusu, 2014 Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi sonuçlarına göre 169.334 kişi. Euromonitor’un 100 kent listesine giren Artvin, Gürcistan sınırına yakın olması sebebiyle de her yıl 2 milyona yakın yerli ve yabancı turisti ağırlıyor.

Eski şehirlerarası otobüs terminali alanına inşaa edilen Grand Artvin Otel haziran ayında misafirlerine kapılarını açtı. Artvin'e ilk defa gelecek birbirinden özel markalarla Artrium AVM aralık ayında Artvinlilerle buluşacak.
 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri