As Merkezden Hediye Yağmuru

27 Eylül 2008 Cumartesi

Bursanın en eğlenceli alışveriş ve yaşam merkezi As Merkez, Ramazan Bayramını hediyelerle karşılıyor. Arife günü As Merkezi ziyaret edenler; takım elbiseden oyuncağa, elektrik süpürgesinden ayakkabıya kadar pek çok hediyenin sahibi olma şansını yakalıyor.

as-merkezden-hediye-yagmuru
Şeker gibi bir bayramın yolu, bu yıl da As Merkezden geçiyor. Bursanın en eğlenceli alışveriş ve yaşam merkezi As Merkez, Şeker Bayramı öncesi ziyaretçilerini hediye yağmuruna tutuyor. 29 Eylül Pazartesi arife günü 13.00-17.00 saatleri arasında As Merkezi ziyaret edenler, karlı çıkıyor. As TVnin As Merkezden canlı olarak gerçekleştireceği arife etkinliğine katılanlar, yöneltilecek sorulara doğru cevap verdikleri takdirde yüzlerce hediyeden birine sahip olma şansını yakalıyor. Takım elbiseden oyuncağa, elektrik süpürgesinden ayakkabıya, çantadan dekoratif ürünlere kadar pek çok hediye seçeneğinden biri de benim olsun diyorsanız, 29 Eylül Pazartesi günü mutlaka As Merkezi ziyaret edin.Üstelik Ramazanda mutluluk okkayla, eğlence akçeyle sloganıyla yola çıkarak; Akçeli Pazarı, davulcusu, baloncusu, kağıt helvacısı ve develeriyle fantastik bir dünyanın kapılarını aralayan As Merkezde ramazan boyunca yaptığınız alışverişlerle biriktirdiğiniz ve ritim yarışmasına katılarak artırdığınız akçelerinizi harcamaya da devam edebilirsiniz. Ramazan boyunca açık kalan Akçeli Pazardan arife gününde de akçeyle alışverişler yapabilirsiniz.

Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri