Aşk Optimum’da yaşanır

13 Şubat 2014 Perşembe

Sevgililer Günü’nde Optimum’da aşk dolu bir gün yaşanacak

ask-optimumda-yasanir

Aşkın ve sevginin özel gününde Optimum Outlet’te aşıkları melek kanatlı mankenler karşılayacak ve sevginin simgesi kırmızı kalpleri Optimum ziyaretçilerine hediye edecek.

Optimum’da yer gök aşk
Sevgililer Günü sebebiyle Optimum mağazaları kırmızılara bürünürken aşkın tarihinin en ünlü kahramanları Romeo ve Jüliet de Optimum’da olacak. Mini teatral gösterilere sahne olacak Optimum’da ziyaretçilerin karşısına yeni sürprizler çıkacak. Sevgililer Günü’nde Optimum’da aşkın dansı Tango gösterisi de aşıklara görsel bir şölen sunarken bir yanda aşk temalı canlı heykel gösterisi, diğer yanda romantik müzik dinletisi ile sevgililer aşklarını Optimum’da tazeleyecek. Gün boyunca Optimum Outlet’te alışveriş yapanları da Sevgililer Günü’ne özel sürpriz hediyeler bekliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri