Aşk şarkıları Optimum’da çaldı

16 Şubat 2016 Salı

İzmir Optimum Outlet, Sevgililer Günü’nde genç ve başarılı şarkıcı Emre Kaya’yı konuk etti

ask-sarkilari-optimumda-caldi

İzmir Optimum Outlet, ünlü isimleri ziyaretçileriyle buluşturmaya devam ediyor. Optimum’un bu kez konuğu yeni kuşağın genç ve başarılı sesi Emre Kaya oldu. İzmir’deki ilk imza gününü 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Optimum’da gerçekleştiren başarılı sanatçı sevenlerinden yoğun ilgi gördü.  Yılın şarkısı “Yap Boz” ile listeleri alt üst eden Emre Kaya, bu kez şarkılarını Optimum’da romantik çiftler için seslendirdi.


Ziyaretçiler dans şovunu ilgiyle izledi
Pop müziğin genç yıldızını görebilmek için hayranları adeta birbiri ile yarıştı. Sabahın erken saatlerinden itibaren Optimum’da yerlerini alan Emre Kaya hayranları, ünlü sanatçıdan imza alabilmek için uzun kuyruklar oluşturdu. Müzik listelerinde ilk sıralara demir atan şarkısı ile sahneye çıkan Emre Kaya Optimum’da coşkuyu zirveye taşıdı. Muhteşem dans şovuyla ziyaretçilerin ilgisine karşılık veren şarkıcı tüm hayranlarına tek tek imza dağıtıp fotoğraf çektirdi. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri