‘Aşkın Kilit Noktası’ Capacity AVM

05 Şubat 2015 Perşembe

Bakırköy’ün gözde alışveriş ve yaşam merkezi Capacity AVM, Sevgililer Günü’ne özel gerçekleştireceği etkinlik ile ziyaretçilerine rengarenk ve romantik bir hafta yaşatacak. 9-15 Şubat günleri arasında Capacity AVM’ye gelenler aşkını Capacity Aşk Köprüsü’ne kilitleyecek

askin-kilit-noktasi-capacity-avm

Gerçekleştirdiği etkinliklerle ziyaretçilerine farklı deneyimler sunan Capacity AVM, yine özel bir etkinlik ile ziyaretçilerini karşılıyor. Ziyaretçiler, Capacity AVM içerisinde kurulan “aşk köprüsü”ne takacakları “aşk kilitleri” ile rengarenk bir görüntü oluşturacak.

9-15 Şubat günleri arasında Capacity’e gelerek alışveriş yapan tüm ziyaretçilerin katılabileceği etkinlikte ziyaretçiler; Capacity AVM tarafından kendilerine verilecek kilitleri “aşk köprüsüne” kilitleyecek ve “aşk kilitlerini” çeşitli renklerde kurdele ve kalemlerle süsleyerek ölümsüzleştirebilecek.

Köprüye astıkları kilitlerin anahtarlarını günün anısı olarak saklayabilecek olan ziyaretçiler aşk köprüsünde sevdikleriyle fotoğraf da çektirebilecek.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri