Assos Akademide Eğitimler Tüm Hızıyla Devam Ediyor

26 Aralık 2008 Cuma

Şık ve gözalıcı pırlanta markası Assos, kendi bünyesinde kurduğu Assos Akademi de kurumiçi ve bayilere yönelik eğitimler vermeye başladı.

assos-akademide-egitimler-tum-hiziyla-devam-ediyor
Marka Kültürü, Mağazacılık, Perakendecilik, Görsel Düzenleme, İletişim Becerileri vb. konulardan oluşan olan bu eğitimler, farklı zamanlarda ve farklı programlar dahilinde bayilere, satış noktalarına ve kurum içi personele uygulanacak.Her fırsatta eğitime ve gelişime verdikleri önemin altını çizen Assos Genel Müdürü Mustafa Kemal Çeçen, özellikle kriz dönemlerinde hedeflerinizi iyi belirlemeli ve üstünüze düşenleri yapmalısınız diyor. Önce vizyonunuzu kaybetmeyeceksiniz, sonra pazarınıza sahip çıkacaksınız ve pek tabi en önemlisi moral ve motivasyonunuzu kaybetmeyeceksiniz diyerek şirket politikalarını özetliyor. Bu dönemde, seminerler ve eğitimlerle dolu bir program hazırladıklarını belirten Çeçen, şirketimizin vizyonunun hem personelimiz hem bayilerimiz tarafından daha iyi algılanması için bu tarz aktivitelere ağırlık verdik. Çünkü biliyoruz ki böyle dönemlerde en önemlisi şirket kültürünü ayakta tutmayı başarmaktır diyerek, eğitim /aktivite programlarıyla moral ve motivasyonu yüksek tutmayı hedeflediklerini söyledi. Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Markalaşma ve Perakendecilik eğitimi, Assos Akademi Kurumsal Eğitim programı kapsamında Soysal danışmanlık tarafından gerçekleştirildi. Assos Consept Mağaza yöneticilerine yönelik uygulanan bu eğitimde; Markalaşma, Marka Bilinci, Perakendeciliğin özü ve Satış Stratejileri ile ilgili çok değerli bilgiler verildi. 2 günlük eğitim programının ardından düzenlenen akşam yemeğinde konuklar keyifli vakit geçirdiler. Gece boyunca gündem değerlendirmesi yapıldı, perakendecilik sektörü hakkında güncel konular konuşularak, fikir alışverişinde bulunuldu.


Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri