Astroloji meraklıları Optimum’a

18 Ağustos 2014 Pazartesi

Ünlü astrolog Hande Kazanova, İstanbul ve İzmir optimum ziyaretçileri ile buluşacak

astroloji-meraklilari-optimuma

Optimum Outlet Alışveriş Merkez’lerinin yıl boyu sürdürdüğü keyifli etkinlikler devam ediyor. Ünlü Astrolog Hande Kazanova, Ağustos ayında İstanbul ve İzmir’deki Optimum’larda, astroloji meraklıları ile bir araya gelecek.

24 Ağustos Pazar günü saat 15.30’da İstanbul Optimum Outlet’te, 31 Ağustos Pazar günü de saat 17.00’de İzmir Optimum Outlet’te gerçekleştirilecek olan etkinliklerde ziyaretçiler, sevilen Astrolog Hande Kazanova ile astroloji üzerine keyifli bir sohbet imkanı bulacak.  Optimum ziyaretçileri, Kazanova’dan kendi burçları hakkında bilgi de alabilecek. Önümüzdeki dönemlerde kendilerini nelerin beklediğini ve burçlarıyla ilgili merak ettiklerini öğrenmek isteyenlerin sorularını da yanıtlayacak olan Hande Kazanova ile sohbet etkinliği, dileyen herkes için tamamen ücretsiz olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri