Atasay ve Asgold’a TSE’den kalite ödülü

27 Mart 2013 Çarşamba

TSE, kalite alanında başarılı çalışmalar yapan firmalara 15 Mart Dünya Tüketiciler Günü’nde “TSE Kalite Ödülleri”ni takdim etti. Düzenlenen törende Atasay ve Asgold markaları ulusal ve uluslararası standardizasyon ve kalite alanındaki başarılı çalışmaları nedeniyle “Altın Kalite” ödülüne layık görüldü

atasay-ve-asgolda-tseden-kalite-odulu

Türk Standartları Enstitüsü (TSE), 15 Mart Dünya Tüketiciler Günü'nde düzenlenen törenle, Marmara Bölgesi’nde faaliyet gösteren, ulusal ve uluslararası sürdürülebilir kalite anlayışını benimseyerek standardizasyon ve kalite alanında başarılı çalışmalar yapan kurum ve kuruluşları “TSE Kalite Ödülleri” ile ödüllendirdi.

TSE Marmara Bölge Koordinatörlüğü'nün ev sahipliğinde düzenlenen ve TSE belgesine sahip firmalar, sivil toplum kuruluşları, akademik camia ve medya temsilcilerinin yer aldığı törende Atasay ve Asgold markaları “Altın Kalite” ödülünün sahibi oldu.

TSE kalite ödülünü Atasay ve Asgold markaları adına alan Atasay İnsan Kaynakları Müdürü Kenan Erdemir konuya ilişkin “76’ncı yılımızı kutladığımız bu yıl, TSE kalite ödülüne layık görüldüğümüz için mutluyuz. Ülkemizde kalite anlayışının benimsenmesi, kurum ve kuruluşlarda kalite altyapısının kurulması ve geliştirilmesi standardizasyon çalışmaları açısından önem arz etmektedir. Atasay olarak bizler de yüksek kaliteli üretim yapısı ve inovasyon faaliyetlerimizi etkin şekilde sürdürerek, müşterilerimize hem ulusal hem de uluslararası standartlara uygun hizmet sunmaktayız” dedi.

Marmara Bölgesi'nde TSE belgeli kurum ve kuruluşlar arasından kalite alanında başarılı çalışmalarıyla öne çıkan firmaların ödüllendirilmesinin amaçlandığı bu organizasyonun, mal ve hizmet üretiminde kalitenin öneminin bir kez daha vurgulanmasına katkı sağlaması hedefleniyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri