Atasay ve Rixos’tan güçbirliği

03 Haziran 2014 Salı

Atasay ve Rixos Hotels, yeni evlenecek çiftlere özel bir işbirliği yaptı. 1 Haziran - 1 Ekim günleri arasında evlenecek çiftler, 1 Eylül’e kadar düğün alışverişlerini Atasay mağazalarından yaptıkları taktirde, Rixos Hotels’in yurt içi ve yurt dışındaki anlaşmalı otellerinde 3 gece-4 gün balayı hediyesi kazanıyor. Atasay, bu işbirliği neticesinde 5 milyon TL’nin üzerinde ciro bekliyor

atasay-ve-rixostan-gucbirligi

Atasay ve Rixos Hotels sinerjisiyle hayata geçen kampanya kapsamında bu yaz evlenecek çiftlerin; evlilik bütçesi arasında önemli yer tutan balayı tatilini Atasay karşılayacak. Türk kuyum sektöründe bir dönüm noktası olması beklenen bu yeni fırsat kapsamında, Atasay’dan minimum 3 bin 500 TL tutarında düğün alışverişi yapan ilk bin 500 çifte,  kampanya kapsamındaki anlaşmalı ve uygun Rixos Hotels otellerinden birinde, çekilişsiz kurasız 3 gece-4 gün konaklamalı balayı tatili hediye edilecek.

Atasay, 77 yıldır sürdürdüğü marka algısını yeni nesil “Y” kuşağına da taşımayı amaçlıyor. Yeni dönemde mevcut ve sadık müşterisine ek olarak yeni neslin de takı markası olma hedefiyle çalışmalarını sürdüren Atasay’ın balayı kampanyası da, bu açıdan bir kilometre taşı niteliği taşıyor.

Ciroyu 5 milyon TL’nin üzerine çıkaracak
Atasay ve Rixos Hotels işbirliğiyle hayata geçen kampanyanın tanıtımı amacıyla, dün (2 Haziran) Kuruçeşme The Market Restoran’da; Atasay Mücevherat Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Kamer ve Rixos Hotels Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince’nin katıldığı bir basın toplantısı düzenlendi.

Kampanyanın sunduğu fırsat ve kapsamı açısından Türkiye kuyum sektöründe bir ilke imza atıldığını belirten Cihan Kamer, “Atasay olarak yaratıcı, yenilikçi ve proaktif pazarlama fikirlerimizle sektörün önünü açıyor, pazarın büyümesini sağlıyoruz. Yeni kampanyamızla, 77 yıldır yarattığı değerlerle tüketicisinin tüm özel anlarında yanında olma gayreti içerisinde olan bir marka olarak, yine onların hayallerinden birinin gerçekleştirilmesine vesile oluyoruz. Tüm müşterilerimizin çocukluk evresinden nişanına, evlilik sürecine uzanan en özel anlarında, sunduğumuz fırsatlarla hep yanlarında olduk, onlara ayrıcalıklar yaşattık. Bu prensipten yola çıkarak, Türkiye’nin en değerli markalarından Rixos Hotels ile gücümüzü birleştirerek geliştirdiğimiz ‘Balayı kampanyası’ ile bu kez de onların hayatlarının en önemli dönüm noktalarından biri olan evlilik süreçlerine katkıda bulunarak yaşamlarını kolaylaştırıyoruz. Bundan sonraki dönemde de bizleri ve daha da önemlisi müşterilerimizi heyecanlandıran projeler geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Atasay’ın yeni neslin de düğün alışverişlerinde tercih ettiği mücevher markası olma hedefiyle çalışmalarını sürdürdüklerini söyleyen Kamer, sözlerini şöyle dürdürdü: “Bu kampanyadan bin 500 çift faydalanacak. Bu çiftlerin yaratacağı WOM etkisiyle beraber evlilik olgusunu daha çok sahiplenerek, 2014 yazında düğün alışverişlerinde tercih edilen ilk marka olmak istiyoruz.” Cihan Kamer, 1 Haziran-1 Eylül günleri arasında geçerli olacak ‘Balayı Kampanyası’ kapsamında, 5 milyon TL’nin üzerinde ciro beklediklerini sözlerine ekledi.

Alışverişini yap, balayı kazan
1 Haziran-1 Eylül günleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında; Atasay mağazalarından minimum 3 bin 500 TL ve üzeri altın ve pırlanta alışverişi yapan ve 1 Ekim’e kadar evleneceğini belgeleyen çiftler, kampanya kapsamındaki uygun Rixos Hotels otellerinden birinde 3 gece 4 gün balayı tatili kazanıyor.

Kampanya dahilindeki Rixos Hotels; Rixos Premium Belek, Rixos Sungate, Rixos Premium Tekirova, Rixos Beldibi, Rixos Lares, Rixos Downtown Antalya, Rixos Premium Bodrum, Rixos Premium Gocek Suites&Villas, Rixos Pera İstanbul, Rixos Konya, Rixos Grand Ankara, Rixos Sharm El Sheikh, Rixos The Palm Dubai, Rixos Libertas Dubrovnik,  Rixos Almaty, Rixos President Astana.

Her çiftin bir balayı hakkına sahip olduğu kampanyada, balayına hak kazanan çiftlerin, söz konusu balayı tatilini 1 Nisan 2015’e kadar kullanmaları gerekiyor. Altın ve pırlanta ürün alışverişlerinde geçerli olan kampanyada; 22 ayar, atakulche, tel bilezik, sarrafiye, gümüş ve çelik ürünler ile outlet ürünler dahil değil.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri