Atasay’dan erkeklere özel koleksiyon

03 Ekim 2014 Cuma

Atasay, dünya mücevher modasındaki en son trendleri kadınların yanı sıra stil sahibi erkeklerle buluşturuyor. Şık ve şehirli erkeğin vazgeçilmezi deri bileklikler, kolyeler ve kol düğmeleri Vive Le Roi tasarımlarında hem gündüz hem de gece kullanılabilecek alternatiflere dönüşüyor

atasaydan-erkeklere-ozel-koleksiyon

Casual tarz sahibi erkekler için hazırlanan Vive Le Roi’nin asi şıklığa vurgu yapan koleksiyonları şehirli erkeğin maceracı içgüdüsünü yansıtan tasarımlarla buluşuyor. Erkek mücevher modasının yükselen trendi, gündüz ve gece şıklığının vazgeçilmez aksesuarlarından olan deri bileklikler, kolyeler ve kol düğmeleri erkekler için güç, cesaret ve asaletin simgesi olacak.

Atasay’ın stil sahibi erkekler için hazırladığı Vive Le Roi koleksiyonlarında; kahverengi deri, beyaz ve siyah pırlantalarla süslü, gümüş ve çeliğin altın ile buluştuğu ürünler öne çıkıyor. Kurukafa figürünün tasarıma yansıdığı deri bileklikler çift sıra bileği saran yapısıyla trendy bir havaya sahip. Özel karartma tekniğiyle tasarlanan rose altın ham deri bileklik, siyah pırlantanın altınla ahenkli dansını heykelsi bir formda simgeliyor.

Asimetrik tarzın ön planda olduğu erkek modasının yeni trendlerinden biri olan çark şeklindeki kol düğmeleri, çivi şeklindeki küpe ve bileklikler ise hem gündüz hem de gece tarzıyla söz ettirmek isteyen erkeklerin bu sezon gözdesi olacak.

İnce detayların kusursuz el işçiliğinde hayat bulduğu Vive Le Roi tasarımları arasında; yüzük, kol düğmesi, klasik bileklikler, kolye, küpe, kitap ayracı ve sipsiler de bulunuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri