Atasun Optik’e yeni insan kaynakları direktörü

16 Eylül 2014 Salı

Atasun Optik İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevine Beste Şirin Petekçi getirildi

atasun-optike-yeni-insan-kaynaklari-direktoru

Atasun Optik, bünyesine deneyimli bir ismi daha kattı. Beste Şirin Petekçi, İnsan Kaynakları Direktörü olarak Atasun Optik’te göreve başladı.

İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Beste Şirin Petekçi, yine aynı üniversitenin İnsan Kaynakları Yönetimi bölümünde yüksek lisansını tamamladı. Mezuniyetinin ardından Hyatt Regency Istanbul Otelinde iş hayatına başlayan Petekçi, sonrasında Danone’da İç İletişim Uzmanlığı ve Hyatt Regency’de İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü görevlerinde bulundu. Daha sonra C&A’nın Türkiye’de tüm İK fonksiyonlarının oluşturulması operasyonunu yöneten Beste Şirin Petekçi, firmanın İtalya operasyonlarından da sorumlu oldu ve Yönetim Kurulu üyeliğine atandı.

Eylül ayında Atasun Optik İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevine getirilen Beste Şirin Petekçi, evli ve iki çocuk sahibi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri