Atatürk’ün en özel fotoğrafları Agora Alışveriş Merkezi’nde

12 Şubat 2014 Çarşamba

2003 yılından itibaren sektöre getirdiği yenilikler, ilkler ve özel projelerle adından sıkça söz ettirmeye devam eden Agora Alışveriş Merkezi, 14 -21 Şubat tarihleri arasında Hanri Benazus ve eşi Cemile Sevgi Tanrısever’in düzenlediği ‘Atatürk Fotoğrafları Sergisi’ ile ziyaretçileriyle buluşuyor

ataturkun-en-ozel-fotograflari-agora-alisveris-merkezinde

Benazus ve Eşi Tanrısever 14 - 21 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek  ‘’Atatürk Fotoğrafları Sergisi‘’süresince kitaplarını satışa sunacak ve imzalayacaktır. Kitaplardan elde ettiği gelir ise milli eğitimimizin temel sorunlarının çözümüne destek olunması amacıyla,  04 Mayıs 1967 Vehbi Koç’un önderliğinde eğitime gönül vermiş 205 hayırsever tarafından kurulan Türkiye Eğitim Vakfı’na bağışlanacaktır.

Atatürk’ün en özel fotoğrafları Agora Alışveriş Merkezinde
TEV yararına açılacak olan sergide, Büyük Önder Atatürk’ün birbirinden değerli yaklaşık olarak 40 adet fotoğrafı yer alacak. 5 bin adet fotoğraf arasından özenle seçilerek hazırlanan sergide daha önce görülmemiş fotoğraflarda yer alacak,  14 -21 Şubat tarihlerinde Agora Alışveriş Merkezi B Blok aktivite alanında sergiyi gezen ziyaretçiler, Atatürk ile duygu dolu bir yolculuğa çıkacak.

Agora Alışveriş Merkezi Genel Müdürü ve İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, Atatürk’ün birbirinden güzel
ve daha önce görülmemiş fotoğraflarının bulunduğu bu anlamlı sergiye ev sahipliği yapmaktan memnuniyet duyduğunu belirterek İzmirlileri bu özel sergiyi görmeleri için Agora’ya davet etti.

 

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri