Atiye “Soygun var” dedi

16 Kasım 2015 Pazartesi

Forum Ankara Outlet, gençlerin sevgilisi Atiye’yi ağırladı. Mini konser ve imza günü için Forum Ankara Outlet’e gelen Atiye, hareketli şarkıları ve sempatik tavırlarıyla gönülleri bir kez daha fethetti

atiye-soygun-var-dedi

Forum Ankara Outlet,  sahnelerin genç yıldızı Atiye’nin şovuna sahne oldu. 14 Kasım Cumartesi günü Forum Ankara Outlet’te sahneye çıkan Atiye, “Abrakadabra”, “Soygun var”, “ “Ya habibi” gibi son döneme damgasını vuran şarkılarını hayranlarıyla birlikte seslendirdi.


Şarkıları kadar danslarıyla da ilgi toplayan Atiye, Ankaralı hayranlarına unutulmaz bir gün yaşattı.
Verdiği mini konserin ardından sevenlerine bol bol imza dağıtan genç sanatçı, birlikte fotoğraf çektirme isteklerini de geri çevirmeyerek objektiflere bol bol poz verdi. Atiye ve hayranları, son günlerin sosyal medya modasına uyarak birlikte selfie de çektirdi.


Ankara’nın alışveriş ve yaşam merkezi Forum Ankara Outlet, “Çılgın Alışveriş Haftası” kutlamaları çerçevesinde ziyaretçileri için “kazandıran bir kampanya” düzenledi. Forum Ankara Outlet ziyaretçileri, 14 – 22 Kasım günleri arasında alışveriş merkezinde kurulan Hediye Kabini ile onlarca hediyeden birinin sahibi olma fırsatı yakalıyor.


Ankaralılardan büyük ilgi gören kampanya renkli görüntülere sahne olurken kabine girenler havada uçuşan tablet bilgisayar, televizyon ve birçok farklı markanın hediye çekine kadar çeşitli ödüllerden birini yakalamaya çalışıyor. Hem kazandıran hem de eğlendiren Hediye Kabini’ne girenleri izleyen Forum Ankara Outlet ziyaretçileri de heyecan dolu anlar yaşıyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri