Audi A5 Forum Aydın’da sahibini arıyor

07 Mayıs 2013 Salı

Forum Aydın, 30 Haziran’a kadar 75 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerine, Audi A5 sahibi olmak için fırsat sunuyor

audi-a5-forum-aydinda-sahibini-ariyor

Aydın ve çevre illerin alışveriş ve yaşam merkezi Forum Aydın’da, yaz aylarının keyfine heyecan katacak çok özel bir kampanya başladı. 30 Haziran’a kadar Forum Aydın’dan toplamda 75 TL ve katlarında alışveriş yapan bir şanslı ziyaretçi, muhteşem bir Audi A5’in sahibi olacak.

Alışveriş yaptıkça kazanma şansınız artıyor
Audi A5 kampanyasına katılmak için Forum Aydın’dan yaptığınız 75 TL ve üzeri alışveriş fiş ya da faturanızla birlikte danışma masasına gelerek başvuru yapabilir ve şifrenizi alabilirsiniz.

Şifrenizle ister tüm GSM operatörlerinden 4533’e sms atarak ister Forum Aydın Facebook sayfası (www.facebook.com/ForumAydinAlisverisMerkezi) üzerinden kayıt olarak çekiliş başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Üstelik her yeni 75 TL’lik alışveriş için yeni bir şifre alabilir Audi A5 kazanma şansınızı artırabilirsiniz.

Audi A5’in kazanan şanslı ziyaretçi, 7 Temmuz Pazar günü Forum Aydın’da halka açık bir şekilde gerçekleşecek çekilişle belirlenecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri