Avanak Dennis’in maceraları Forum Çamlık’ta

01 Mart 2013 Cuma

Forum Çamlık Çocuk Kulübü, minik ziyaretçileri için keyifli bir tiyatro oyunu hazırladı. 2-3 Mart günlerinde oynanacak “Avanak Dennis” isimli oyun yaramaz Dennis’in maceralarını anlatıyor

avanak-dennisin-maceralari-forum-camlikta

Düzenlediği etkinlikleri ile çocuklara keyifli anlar yaşatan Forum Çamlık Çocuk Kulübü, 2 – 3 Mart günlerinde minik ziyaretçilerini tiyatro oyunu “Avanak Dennis” ile buluşturuyor. Yaramaz ve sakar Dennis’in maceraları ile çocukları keyifli bir hafta sonu bekliyor.

Masalların olağanüstü büyüsüne kapılarak hazırlanan Dennis’in bu heyecanlı hikayesine ortak olmak isteyen tüm minikler bu hafta sonu 15.00 – 17.00 saatleri arasında Forum Çamlık Eğlence Şatosu’na davetli.

Dennis, annesine verdiği sözü tutabilecek mi?
Annesi pazara giderken Dennis’ten çiftliğe ve hayvanlara göz kulak olmasını ister. Yaramaz ve sakar bir çocuk olan Dennis ise annesini üzmemek için kendisine verilen görevi yerine getirmek için elinden geleni yapmaya çalışır. Ancak hiçbir şey minik çocuğun istediği gibi olmaz. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri