Avenue Bodrum AVM açıldı

31 Mayıs 2013 Cuma

Avenue Bodrum AVM, bugün Bodrum Kaymakamı Dr.Mehmet Gödekmerdan, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun, Gümüşlük Belediye Başkanı Mehmet Tire, Bodrum Adliye Cumhuriyet Başsavcısı Hayati Keskin, Bodrum İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Hakan Demirörs, İlçe Emniyet Müdür Yardımcı Kazım Taşbaş, Türkmen İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Türkmen, Avmmfipartners Yönetim Kurulu Üyesi Tarkan Ander ve AVM Müdürü Dilek Kurt’un katılımlarıyla açıldı

avenue-bodrum-avm-acildi

Yatırımını Türkmenoğlu İnşaat’ın, kiralama ve yönetimini AvmMFİ Partners’ın gerçekleştirdiği, Bodrum’a yeni bir alışveriş ve yaşam tarzı getirecek olan Avenue Bodrum AVM, bugün (31 Mayıs) itibarıyla kapılarını ziyaretçilerine açtı. Etkinlik ve aktivite alanları ile Bodrum’un yeni buluşma noktası olmayı bekleyen Avenue Bodrum AVM’de protokol töreninin ardından renkli kortej gösterileri,  eğlenceleri etkinlikler ve ikramlarla açılış kutlamaları devam etti.

Avenue Bodrum AVM’de 3 gün sürecek olan açılış kutlamaları, bu akşam saat 20.00’de Emir Ersoy Projecto Cubano konseri ile devam edecek. Emir Ersoy Projecto Cubano canlı performansları ve pop müziğe kattığı Latin ezgileri ile Avenue Bodrum AVM sahnesinde ziyaretçilerimize müzik karnavalı yaşatacak.

Açılışın ikinci gününde ise yine saatler 20.00’yi gösterdiğinde DJ Can Hatipoğlu, Quartet&Groove Gang performansı ile ziyaretçilerimizi dansa davet edecek. Avenue Bodrum AVM’de eğlence 2 Haziran Pazar günü saat 20.00’de başlayacak olan ünlü tiyatrocu Metin Zakoğlu’nun stand up gösterisi ve Akustik Funny Band‘in performansı ile devam edecek. Pepee, muhteşem gösterisiyle 1 ve 2 Haziran günlerinde Bodrum’da ilk kez şarkılar ve sürpriz interaktif oyunları ile ziyaretçilere keyifli saatler geçirtecek.

Yaz sezonu boyunca etkinlik ve konserlere imza atacak olan Avenue Bodrum AVM, 22 Haziran akşamında Gülşen & Ozan Çolakoğlu’nu Bodrumlularla buluşturacak. Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri