Avenue Bodrum AVM’ye 3 günde 50 bin ziyaretçi

06 Haziran 2013 Perşembe

Avenue Bodrum AVM, açılış etkinlikleri süresince 3 günde yaklaşık 50 bin ziyaretçi ağırladı

avenue-bodrum-avmye-3-gunde-50-bin-ziyaretci

Yatırımını Türkmenoğlu İnşaat’ın, kiralama ve yönetimini Avm mfi Partners’ın gerçekleştirdiği, Bodrum’a yeni bir alışveriş ve yaşam tarzı getiren Avenue Bodrum AVM, 3 gün 3 gece süren açılış etkinlikleri süresince yaklaşık 50 bin ziyaretçi ağırladı.

31 Mayıs’ta renkli kortej eşliğinde ziyaretçilerine kapılarını açan Avenue Bodrum AVM, latin müziğini Türkçe şarkılarla yorumlayan Emir Ersoy & Projecto Cubano ve DJ Can Hatipoğlu Quartet & Groove Gang konserleri ile ziyaretçilerine keyif dolu bir müzik ziyafeti sundu.

Ayrıca Bodrum’da ilk kez Avenue Bodrum AVM’de canlı performans sergileyen Pepee Show, geçtiğimiz günlerde eğlenceli şarkılar ve sürpriz interaktif oyunları ile çocuklara keyifli saatler yaşattı. Özel ikramlar, balon dağıtımı, ışık gösterileri ve kapanış etkinliğinde sahneye çıkan tiyatrocu Metin Zakoğlu Stand Up Show’u ile izleyicilerin beğenisini kazandı.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri