Avi Alkaş'ın oğlu hayatını kaybetti

05 Kasım 2012 Pazartesi

Alkaş Danışmanlık’ın sahibi ve Jones Lang LaSalle Türkiye Başkanı Avi Alkaş’ın 27 yaşındaki oğlu Alp Alkaş, Londra’da hayatını kaybetti

avi-alkasin-oglu-hayatini-kaybetti

Perakende sektörünün tanınmış isimlerinden Alkaş Danışmanlık’ın sahibi ve Jones Lang LaSalle Türkiye Başkanı Avi Alkaş’ın 27 yaşındaki oğlu Alp Alkaş, Londra’da kaldığı evde ölü bulundu. Kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere karşın kurtarılamadığı öğrenilen Alp Alkaş’ın kalp krizi geçirmiş olabileceği öne sürülüyor.

Avi Alkaş, ölüm haberi sonrası hemen ilk uçakla Londra'ya hareket ederken, yanında Alp Alkaş'ın Efes Pilsen yardımcı antrenörü olan ağabeyi Emir Alkaş da yer aldı.

Jones Lang LaSalle tarafından yapılan açıklamaya göre, cenaze günü, naaş Türkiye'yeintikal ettikten sonra belli olacak ve cenaze töreni ile ilgili detaylar belirlenip bilgi verilecek. 
 
Alp Alkaş kimdir?
Robert Kolej’de tamamladığı lise eğitiminin ardından, 2007 yılında Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olan Alp Alkaş, yüksek lisans öğrenimini de yine Boğaziçi Üniversitesi’nde İşletme Bilişim Sistemleri üzerine tamamladı. 
 
Üniversite hayatı boyunca, Alkaş Danışmanlık’ta çalışan Alp Alkaş, şirketin dünyaca ünlü gayrimenkul hizmet firması Jones Lang LaSalle ile stratejik ortaklığa girmesinin ardından, şirketin Avrupa merkezinin bulunduğu Londra’ya yerleşti.
 
22 yaşında perakende sektörünün önemli sertifikasyonlarından CSM(Certified Shopping Center Manager) ve CMD(Certified Marketing Director) unvanlarına hak kazanan Alp Alkaş, bu iki unvanı kazanan tarihteki en genç kişi olarak ICSC Next Generation programının Yönetim Kurulu’na kabul edildi.


Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri