Antalya’ya yeni AVM projesi

18 Kasım 2014 Salı

NTS Danışmanlık tarafından kiralaması yürütülmeye başlanan, yatırımcı firma Elis Grup Enerji Elektrik İnş. Turz. San. Tic. Ltd. Şti. tarafından Antalya Döşemealtı şehir merkezinde gerçekleştirilen Elis Park AVM projesi, bölgenin alışveriş alışkanlıklarına yenilik katmaya geliyor

antalyaya-yeni-avm-projesi

Nisan 2015’te açılması planlanan Elis Park Alışveriş Merkezi, Antalya’ya bağlı Döşemealtı ilçesinin alışveriş alışkanlıklarını değiştirecek seçenekler sunmaya hazırlanıyor. Elis Park Alışveriş Merkezi’nin konsept planlama, kiralama ve yönetimi NTS Danışmanlık tarafından gerçekleştirilecek.

Bölgenin ilk AVM’si olacak
Grubun 20 yıldır sektörde faaliyetleri bulunduğuna dikkat çeken Yönetim Kurulu Başkanı Alper Olmuş şu bilgilere yer verdi, “Yatırımcı Firma Elis Grup Enerji Elektrik İnş. Turz. San. Tic. Ltd. Şti. Enerji sektöründe 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren EMAR Elektrik Taah.Tic. ve San. AŞ firmasının 2008 yılında bünyesine dâhil ettiği yatırım ve taahhüt faaliyetlerine yön vermek üzere çalışmalarına başladı. Kurulduğu ilk günden itibaren uzman kadrosu ile yurt içi enerji projelerinde Başkent Elektrik Dağ. AŞ, Çamlıbel Elektrik Dağıtım. AŞ Meram Elektrik Dağıtım AŞ( Alarko-Cengiz İş Ortaklığı), Yıldızlar SSS Holding AŞ , Limak-Kolin-Cengiz Şirketler grubu kuruluşları ile birçok yatırım projesine başarılı imzalar atmıştır. Kurulduğu günden itibaren kaliteli güvenilir hizmet anlayışından taviz vermeyerek kısa sürede sektörün gözdesi olmayı başarmıştır. Şirketimiz enerji taahhüt alanlarının yanı sıra 2015 yatırım planına Başkent Otomotivciler Derneği’nin otonomi projesini de dâhil etti.”

Grubun ilk yatırımı olacak Elis Park AVM hakkında da açıklamalarda bulunan Olmuş, sözlerini şöyle sürdürdü, “Elis Park AVM Antalya- Döşeme altı merkezde, kavşak noktasında, rahat ulaşımı, estetik ve modern görünümüyle yaşam ve alışveriş standartlarını yükseltiyor. 22 bin metrekare kapalı alan 15 bin 500 metrekare kiralanabilir alanda bölgenin ilk ve tek alışveriş merkezi projesi olarak bölgede büyük önem taşıyor. Mevcut potansiyeli ile sunmuş olduğu yatırım alanları, doğal manzaraya hakim konumu ile alışveriş hayatına sıra dışı bir yenilik getiriyor. Yaklaşık 56 mağazadan oluşacak projede, ulusal ve uluslararası moda markaları, çok katlı mağaza, hipermarket, teknoloji market, sinema, eğlence üniteleri ve yeme içme alanının yanı sıra dünya mutfağından örnekler sunan seçkin kafe ve restoranlar da yer alacak.”

Müşteri memnuniyeti birincil koşul
Elis Park AVM, Mevcut potansiyeli, sunmuş olduğu yatırım alanları, doğal manzaraya hakim konumu ile alışveriş hayatına sıra dışı bir yenilik getiriyor. Kent hayatına getirdiği çeşitliliğin yanı sıra kente önemli bir ölçüde istihdam sağlamasıyla da öne çıkan Elis Park AVM yatırımı; en kaliteli ürünleri büyük şehirlerden farksız bir ortamda müşteri memnuniyetini birinci koşul olarak önemseyerek hizmet vermeyi hedefliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri