ECE Türkiye’den yeni proje

10 Mart 2014 Pazartesi

ECE Türkiye’nin Afyonkarahisar’daki alışveriş merkezi projesinin inşaatına başlandı. 120 milyon dolar yatırım hacmine sahip Park Afyon isimli proje, 2015 sonbaharında açılacak

ece-turkiyeden-yeni-proje

Kiralamasını, konsept planlamasını ve uzun dönemli yönetimini ECE Türkiye’nin üstlendiği, Afyon Girişim AŞ’nin 120 milyon dolar yatırım hacmine sahip Afyonkarahisar’daki alışveriş merkezi projesi-nin kaba inşaatına, Mart ayı başında başlandı.

42 bin metrekare kiralanabilir alana sahip yaklaşık 160 mağazadan oluşan projede, ulusal ve uluslara-rası moda markaları, çok katlı mağaza, hipermarket, teknoloji market, çocuk eğlence merkezi, buz pisti, sinema ve 2 bin kişi oturma kapasiteli yeme içme alanının yanısıra yerel ve dünya mutfağından lezzetler sunan kafe ve restoranlar da yer alacak. Açık ve kapalı olmak üzere toplam bin 150 araç ka-pasiteli otoparkın da bulunduğu alışveriş merkezinin 2015 yılı sonbaharında açılması planlanıyor.

Bununla birlikte alışveriş merkezine verilecek ismin belirlenmesi amacıyla bir yarışma düzenlendi. “Senin Şehrin – Senin Alışveriş Merkezin: Adını Sen Koy” mottosuyla gerçekleştirilen kampanyada Afyonlulardan isim önerilerini bildirmeleri istendi. Afyon yerel halkının önermiş olduğu bin 600 farklı isim alternatifi arasından, “Park Afyon”, alışveriş merkezinin ismi olarak belirlendi. 18 Ocak’ta, noter huzurunda yapılan bir çekilişle bu ismi önermiş olan üç kişiye “iPhone 5s” cep telefonu hediye edildi.

Afyon Girişim AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Karacak, “Gerçekleştirmiş olduğumuz yarış-maya yaklaşık 3 bin 500 kişi katıldı. Bu kampanya ile Afyon halkı ve alışveriş merkezimiz arasında pro-jenin erken safhalarında duygusal bir bağ oluşturmayı hedefledik. Alınan sonuçtan çok memnunuz. Yarışmamıza katılan Afyon halkına projemize gösterdikleri destek ve katılımları için teşekkür ediyoruz. Afyonlu işadamları tarafından Afyonkarahisar için hayata geçirilen bu projenin, şehrimizin yüz akı projelerinden olacağına inanıyoruz” dedi.

ECE Türkiye Genel Müdürü Andreas Hohlmann ise şunları söyledi: “Park Afyon’un kaba inşaatına Mart ayı başında başlandı. Perakende grupları ile görüşmelerimiz devam ediyor. Gerek yerli gerekse yabancı perakendecilerin alışveriş merkezimize gösterdikleri ilgi mutluluk verici. Proje kalitesi, güçlü marka karması ve yatırımcımız ile kurmuş olduğumuz sinerji sayesinde Park Afyon’un yakalayacağı başarıya güvenimiz sonsuz.”

Kaplıcaları, zengin doğal kaynakları, kültürel dokusu ile önemli turistik değerlere sahip olan Afyonkarahisar’ın eski otogar alanında inşaatına başlanan Park Afyon, şehrin tam merkezinde yer alıyor. Bu merkezi konumu sayesinde ziyaretçiler, Park Afyon’a hem yaya yolu hem de özel ve toplu taşıma araçları ile kolaylıkla ulaşabilecek. Alışveriş merkezinin çekim alanında yaklaşık 700 bin kişi yaşıyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri