Foça Outlet Cadde Eylül’de açılacak

05 Mart 2014 Çarşamba

NTS Danışmanlık tarafından kiralaması ve yönetimine başlanan İzmir Foça Outlet Cadde konsept projesi Eylül 2014’te kapılarını açacak

foca-outlet-cadde-eylulde-acilacak

İzmir’in cennet köşelerinden Foça’da büyük bir yatırıma imza atan yatırımcı grup başkanı Teoman Timincioğlu,  Foça Outlet Cadde, Foça Petrol, Villa Foça projelerinin; İzmir’den başlayıp Karşıyaka ve Mavişehir’den geçen, Seyrek’te ise otoban bağlantılı kavşaktan Foça’ya ulaşan yeni çevreyolu üzerinde bulunduğunu söyledi.

Tüm arsa mülkiyetleri Timincioğlu Gurubu’na ait olduğunu belirten Teoman Timincioğlu, “Projemiz 3 ana guruptan oluşmaktadır. Timincioğlu Grup olarak deneyimli, ihtisas sahibi kadromuzla ve geçmişten gelen tecrübelerimizle yöre ekonomisine ve insanlarına ekonomik katkıda bulunacak yeni bir projeye başlamış bulunuyoruz. Foça halkının olduğu kadar ilçeye gelecek yerli ve yabacı turistlerin de Foça Outlet Cadde’nin sürekli müdavimleri arasında bulunacağını şimdiden biliyoruz” diye konuştu.

Foça Outlet Cadde’nin 25 bin 900 metrekare cadde konsept kiralanabilir alanı ile insanların rahatça dolaşabileceği, değişimin, eğlencenin, yeniliğin ve alışverişin en keyifli merkezi olacağını söyleyen Teoman Timincioğlu, Foça Outlet Cadde ziyaretçilerinin rahatı ve konforu için düzenlenecek dinlenme alanlarında yorgunluklarını atabileceklerini de sözlerine ekledi.

Kiralaması ve yönetim danışmanlığı NTS Danışmanlık tarafından sürdürülen Foça Outlet Cadde marka mağazaların yer alması için görüşmelerin hızlı bir şekilde yürütüldüğünü ve fizibilitelerin tamamlandığını söyleyen Timincioğlu, “Ulusal ve uluslararası markaları bünyemize katarak, güvenli, kaliteli, ucuz ve gerçek anlamdaki fabrika outlet cadde mağazalarını hizmete açmayı hedefliyoruz” dedi.

Foça’nın nüfusunun yaz sezonunda 600 bine çıktığını belirten Timincioğlu, “Foça Outlet Cadden yolların birleştiği bir dörtyol ağzında bulunduğu için İzmir-Foça-Yeni Foça-Menemen-Aliağa yerleşim yerlerine de hitap edecektir” dedi. Foça Outlet Cadde bölgede konsept olarak ilk, tek ve farklı bir proje olacak” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri