İngiliz tarzı Fatsalılarla buluşuyor

05 Aralık 2014 Cuma

NTS Danışmanlık tarafından kiralaması yapılan Fatsa City Alışveriş Merkezi’nde English Home 213’üncü mağazasını açtı

ingiliz-tarzi-fatsalilarla-bulusuyor

Klasik İngiliz tarzının ötesinde ev tekstili ve dekorasyonunda moda yaratan English Home’un özel olarak tasarlanan desenleri ve birbirinden farklı objeleri, doğanın rahatlatan etkisini iç mekânlara yansıttığı ürünleri Fatsalıları bekliyor.

Mobilyalar; perde, halı ve duvar kağıtlarında zengin kombinasyon çeşitlerinin yanı sıra, yemek takımları ve çay kahve setleri ile zarafetini mutfaklara taşıyan English Home, kadınları evin her alanında mutlu etmeye devam ediyor. Yatak odalarında ise, yastıktan yorgana, battaniyeden yatak tamamlayıcı ürünlere tüm ihtiyaçları karşılarken, nevresim ve yatak örtülerinde desenleri ve çizgisiyle büyülüyor. Renklerde soyut geçişleriyle ebru sanatından esinlenen English Home, pembe, lila, mürdüm moru ve çakıl grileriyle kuzey ülkelerinin ışık şölenini evlere taşıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri