JLL Türkiye’de görev değişikliği

02 Nisan 2015 Perşembe

Deniz Saydam, JLL Türkiye’nin Kurumsal Pazarlama Müdürü oldu

jll-turkiyede-gorev-degisikligi

Küresel deneyimini Türkiye’deki projelere taşıyan JLL Türkiye, birçok başarıya imza atan kadrosunu güçlenmeye devam ediyor. Sektörün deneyimli isimlerinden Deniz Saydam, JLL Türkiye’nin Kurumsal Pazarlama Müdürü olarak atandı.

Galatasaray Üniversitesi Sosyoloji Bölümü mezunu olan Deniz Saydam, İngiltere’de Surrey Üniversitesi’nde İletişim ve Uluslararası Pazarlama dalında yüksek lisans yaptı. Yüksek lisans eğitimi sonrasında Türkiye’ye dönen Saydam, doktorasını ise Marmara Üniversitesi’nde halkla ilişkiler alanında tamamladı. Profesyonel kariyerine Bersay İletişim Danışmanlığı’nda başlayan Deniz Saydam daha sonra DEVA Holding’de Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdür Yardımcısı olarak çalıştı. Deniz Saydam JLL Türkiye ekibine katılmadan önce Deloitte Türkiye’de Pazarlama ve Kurumsal İletişim Süpervizörü olarak görev yapıyordu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri