Kanz, NTS Danışmanlık ile Altunbilekler AVM’de açıldı

14 Ocak 2014 Salı

Çocuk modası markası Kanz, NTS Danışmanlık tarafından kiralaması yürütülen Altunbilekler AVM’de yeni bir mağaza açtı

kanz-nts-danismanlik-ile-altunbilekler-avmde-acildi

30 yıldır Ankara perakende sektöründe faaliyet gösteren Altunbilekler, yaklaşık 14 milyon TL’lik yatırımla Kırıkkale’de 15 bin metrekare, 3 katlı kapalı alanda Altunbilekler AVM’yi 2012 yılında hizmete soktu. İçerisinde barındırdığı Altunbilekler Market ile Kırıkkale halkına gıdadan züccaciyeye, unlu mamullerden meyve sebzeye, şarküteriden et ürünlerine kadar çok geniş bir yelpazede hizmet veriyor. Altunbilek Sofrası, Mangalvari ve Dönerimo markalarıyla yeme içme sektörüne de el atan Altunbilekler, AVM içerisindeki restoran işletmeleriyle hizmet sunuyor.

NTS Danışmanlık tarafından kiralaması yürütülen Altunbilekler AVM, barındırdığı teknoloji, giyim, ayakkabı, elektronik, takı, iç giyim mağazaları, restoran işletmeleri, marketi ve çocuk eğlence mekanlarıyla Kırıkkale halkının beklentilerine cevap veriyor.

1949 yılında Almanya'da kurulan 0-14 yaş arası için özel koleksiyonları içinde barındıran çocuk modasın Kanz da Kırıkkale Altunbilekler AVM'de hizmete girdi. Kanz, yeni sezonda renkli temalarda 0-14 yaş grubundaki tüm çocuklara hitap etmeyi hedefliyor. Kanz mağazalarında kaliteli ve farklı tarzlarda pek çok tema bulunuyor. Kanz koleksiyonları birbiriyle uyumlu, kolay giyilip çıkarılan, kullanımı kolay ürünlerden oluştuğu için çok tercih ediliyor. Böylece çocuklar rahatça hareket ediyor, çocuklarını giydiren annelerin de hayatı kolaylaşıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri