NG Bedesten AVM’nin yeni üyesi Burger King

11 Mayıs 2016 Çarşamba

NTS Danışmanlık tarafından kiralaması yapılan, 2016 ikinci çeyreğinde kapılarını açması planlanan NG Bedesten AVM’de kiralamalar da son hızıyla devam ediyor. Türkiye’nin hızlı servis restoran zinciri sektör lideri TAB Gıda bünyesinde bulunan Burger King de NG Bedesten AVM ailesine katılan markalar arasında yerini aldı

ng-bedesten-avmnin-yeni-uyesi-burger-king

Kiralama ve yönetimi NTS Danışmanlık tarafından gerçekleştirilen, otel yatırımları ve turizm sektörünün önde gelen isimlerinden Nafi Güral (NG) Grubu’nun ilk alışveriş merkezi projesi olan NG Bedesten projesinde sona yaklaşılıyor. 2016 ikinci çeyreğinde kapılarını açması planlanan NG Bedesten AVM’de kiralamalar da son hızıyla devam ediyor. Türkiye’nin hızlı servis restoran zinciri sektör lideri TAB Gıda bünyesinde bulunan Burger King de NG Bedesten AVM ailesine katılan markalar arasında yerini aldı.


Toplam 23 bin 321 metrekare inşaat alanı ve 15 bin metrekare kiralanabilir alanı ile yol üstü konseptiyle inşa edilen NG Bedesten Alışveriş Merkezi 2016 yılının ikinci çeyreğinde kapılarını ziyaretçilerine açmaya hazırlanıyor. Sabiha Gökçen Havaalanı’na 95 kilometre, Kartepe’ye 37 kilometre, Sapanca şehir merkezine 3 kilometre ve İzmit şehir merkezine 22 kilometre uzaklıkta yer alacak olan NG Bedesten AVM’nin kiralaması NTS Danışmanlık tarafından gerçekleştiriliyor. NG Bedesten AVM’de, Kütahya Porselen, NG Kütahya Seramik, Migros, Watsons, LC Waikiki gibi birçok yerli ve ulusal marka yer alıyor. Bunun yanı sıra NG Bedesten’de, bin 250 metrekare yapı market, bin metrekare çocuk eğlence alanı yer alacak. Toplam 20 adet bahçeli fastfood ve cafe alanının yanı sıra doğa manzaraları ve teras katında 3 adet büyük restoran alanı yer alacak.


Lokasyon, Bedesten AVM’nin en büyük avantajı olacak
Merkezi bir konumda hayata geçirilecek olan NG Bedesten AVM’ye; Ankara gişelerinden iki saat, İstanbul gişelerinden bir saat, İzmit gişelerinden 15 dakika, Adapazarı gişelerinden 10 dakika içerisinde ulaşmak mümkün. İstanbul - Ankara yolu üzerinde dinlenme veçekim merkezi oluşturacak olan NG Bedesten AVM aynı zamanda İzmit ile Adapazarı merkez ve ilçelerinden önemli bir müşteri potansiyeline sahip. Sapanca sahip olduğu lokasyon avantajı ile iş toplantıları ve özellikle sağlık turizmi açısından değerlendirildiğinde, İstanbul, Ankara, İzmit, Bursa gibi büyük şehirlere yakınlığı nedeniyle tercih ediliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri