NTS Danışmanlıktan Karadeniz’e yeni proje

05 Kasım 2013 Salı

Yatırımcılığı Panorama Akaryakıt Madencilik İnşaat, kiralaması ve yönetim danışmanlığı NTS Danışmanlık tarafından gerçekleştirilen Panorama AVM Outlet’in Nisan 2014’te açılması planlanıyor

nts-danismanliktan-karadenize-yeni-proje

Zonguldak’ta yaşam merkezi oluşturmayı hedefleyen yatırım yapılıyor. Bu yatırımla başta Zonguldak ve Kozlu İlçelerinde yeni ve işlevsel bir yaşam merkezi oluşturmak amaçlanıyor. Panorama AVM Outlet Center, bu amaçlar doğrultusunda sürekli gelişmeyi planlıyor.

Panorama AVM Outlet Center, Zonguldak merkez ilçesine 4 kilometre Karadeniz Ereğli ilçesine 32 kilometre (25 dakika) Devrek ve Çaycuma ilçelerineyse yaklaşık 40 kilometre uzaklıkta, Kozlu ilçesinin merkezinde yer alıyor.

Panorama’da, bin 700 kişilik Aqua-park ve sosyal tesis, 60 bin metrekarelik alan içinde plaj, yapay göl, çocuk havuzları, oyun alanları ve Kafe Restoranlar yer alırken buz pateni pisti ve midilli parkı da bulunuyor. Aynı zamanda Panorama AVM Outlet Center için yer aldığı merkezde 10 bin 500 metrekarelik alana sahip mini Disneyland macera adası ve oyun havuzlarından oluşan bir eğlence merkezi de oluşturulmuş durumda.

Türkiye’nin en zengin 5’inci şehri
Zonguldak, Batı Karadeniz ağır sanayisi ve enerji piyasasının en önde gelen firmalarının yaptıkları ve yapacağı yeni yatırımlarla değerini her geçen yıl daha ileriye taşıyor. Firmalar arasında Türkiye Taş Kömürü Kurumları, Çatalağzı Termik Santrali Eren Holding Termik Santrali, Ereğli Demir Çelik Fabrikaları yer alıyor.

Zonguldak, çevre illerin merkezinde olan bir konuma ve yaklaşık 1 milyon 500 binlik bir bölgeye hitap eden merkezde yer alıyor. Ayrıca Türkiye’nin öğrenci şehri olma yolunda da 40 bin üzerindeki öğrenci sayısıyla da söz sahibi olmaya başlayan İl, büyümesini rakamlarla da gösteriyor. Zonguldak, 2012 nüfus sayımlarında Türkiye’nin en zengin 5’inci şehri olarak ortaya çıkıyor. Bu durumun nüfus dağılımına olan karşılığıysa 22 bin TL. kişi başı gelir dağılımında da istikrarlı olan şehir, 6’ncı sırada yer alarak ekonomik dengelerin en uyumlu olduğu şehir olma özelliğini de taşıyor. Şehir, aynı zamanda ekonomik değerler açısından Almanya’da yaşayan işçi nüfusunun da katkısıyla tüketim alanında Türkiye’nin ilk 10 şehri arasında yer alıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri