NTS Danışmanlık’tan yepyeni bir karma proje

11 Haziran 2015 Perşembe

NTS Danışmanlık tarafından kiralama ve yönetimine başlanan Work Square Kurtköy’de, yepyeni bir yaşam merkezi oluşuyor. MVK Yapı güvencesi ile Kurtköy’ün en rahat ulaşılabilir ve merkezi noktasında yer alan MVK WORK-SQUARE projedesin de 351 adet 49 metrekare ila 168 metrekare arasında değişen 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak belirlenen Home-office’ler yanı sıra alışveriş Cadde mağazaları, otel ve eğlence alanları da içerisinde yerini aldı

nts-danismanliktan-yepyeni-bir-karma-proje

Kurtköy için yeni bir çekim merkezi olacak proje, Kurtköy’ün hemen girişinde, Sabiha Gökçen Havaalanı ve Kurtköy gişelerine 0,8 kilometre, Sabancı Üniversitesi, İstanbulpark’a 4,7 km ve Teknopark’a 0,3 km uzaklığında yer alıyor.

Work-Square projesinde tüm detaylar ince ayrıntılara kadar düşünülmüş. Kapalı havuz, fitness, sauna alanları, spor tesisleri, yüzme havuzu, her daireye özel depo ve otopark alanı yer alıyor. Bunun yanı sıra ofis kullanıcılarının ihtiyaç duyacağı toplantı ve seminer odaları, sekreterya ve concierge hizmetleri de sunuluyor.

Work-Square projesinden yer satın almış olan ev sahiplerinin ve Kurtköy çevresinden den gelecek olan ziyaretçilerin bir araya gelebileceği Cadde AVM projesinde kurumsal markalar yerini almış durumda. Kiralama ve yönetimi NTS Danışmanlık tarafından devam eden Cadde AVM projesinde 55 metrekare ile 600 metrekare arasında değişen mağaza alanları yer almakta ve yeni kiracı adayları da değerlendirmeye devam etmekte.

MVK Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Ertürk Mavuk;  Cadde AVM projesi ile ilgili olarak şu an sektör liderlerinden Mado, Kahve Durağı, Fırın İstanbul, Bağ Pastanesi, Boğaziçi Kuruyemiş, Kiler, Aydın&Taner Kuaför gibi önde gelen firmaların hizmet verdiğini, diğer kiracı olacak ulusal markaların da isimlerini kısa sürede açıklayacaklarını belirtti. Bunun yanında Work-Square’de yer alacak otelin de HİLTON ile anlaştıklarını ve bölgeye çok ciddi katkı sağladıklarını ifade eden Ertürk, beklenilenin üzerinde  talep aldıklarından dolayı  ne kadar doğru bir lokasyona büyük bir komleks yatırım yaptıklarını bir kez daha vurgulayarak  Work-Square projesinin Kurtköy’ün yeni çekim merkezi olacağının altını çizdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri