AVM'lerde MPİ çekilişleri Omega'dan soruluyor

09 Ağustos 2012 Perşembe

Bugüne kadar AVM'lerde 50'den fazla MPİ onaylı çekiliş kampanyası yürüten Omega, bir yeni referans daha edindi: Isparta Iyaşpark AVM

avmlerde-mpi-cekilisleri-omegadan-soruluyor

Milli Piyango İdaresi (MPİ) onaylı çekilişler AVM'ler tarafından sıkça tercih edilen bir kampanya modelidir. Gerek eski metotlar (müşterinin elle kupon doldurduğu, kutuya attığı ve çekiliş aşamasının uzun günler aldığı süreç), gerekse POS cihazları üzerinden her bir müşteriden tekrar tekrar bilgi alınan ve hatta her bir çekiliş hakkı için SMS gönderimi yapılan zahmetli metotlarla kıyaslandığında Omega'nın çok daha pratik, hızlı ve güvenilir bir süreç önerisi var; Mall-Wizard sistemi.

Danışma bankosuna kurulan bir bilgisayar ve yazıcı ile süreç rahatlıkla işliyor. Müşterilerin bilgisi CRM sistemine bir defa kaydedilir; kişi ikinci kez geldiğinde sistem otomatik olarak tüm bilgileri ekrana getirir. Fatura kayıt ve kupon basma süreçleri saniyeler içerisinde tamamlanır. Müşteriye 1 adet kupon çıktısı verilir ve bu çıktı üzerinde müşterinin tüm çekiliş numaraları yazılmış olur. Fatura iptali, ürün iadesi ve kupon iptali gibi süreçler çok pratik şekilde yürütülür. Sürecin hızlı olmasından ziyade, daha da önemlisi Mall-Wizard sisteminin üstün raporlama altyapısı sayesinde, müşteri - mağaza - sektör ve zamana dayalı analizler alınır.

2009 yılından bu yana 50'den fazla MPİ onaylı çekiliş yapan ve bu kampanyalarına 7 milyondan fazla katılım sağlayan Omega Çözüm'ün Mall-Wizard sistemi Isparta'nın ilk ve tek AVM'si Iyaşpark tarafından da tercih edildi. "3’üncü yıla özel 33 hediye" sloganı ile lanse edilen kampanyada Iyaşpark AVM müşterileri 27 Temmuz - 30 Kasım günleri arasında yapacakları 75 TL ve katlarındaki alışverişleri ile kampanyadaki hediyelerden birini kazanma şansına sahip olacaklar. 3 adet aracın verileceği kampanyada birçok özel hediye de bulunuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri