avmmall.com’a ABD’den Teknoloji Ödülü

01 Ekim 2012 Pazartesi

Internet ve teknoloji alanında ABD’nin en saygın kuruluşları arasında yer alan Internet Marketing Association (IMA), avmmall.com’u en iyi yabancı alışveriş portalı seçti

avmmallcoma-abdden-teknoloji-odulu

Internet Marketing Association (IMA)’nın her yıl düzenleyerek IBM, Microsoft, Adobe gibi teknoloji şirketlerini ağırladığı IMA konferans ve ödül töreni bu yıl Las Vegas’daki Donald Trump Aria Otel’de gerçekleştirildi.

Internet pazarlamacılığı ve bilgi teknolojileri alanında faaliyet gösteren kuruluş yöneticilerinin konuşma yaptığı ödül gecesine 600 kişi katıldı. Birçok farklı dalda ödüllerin sahiplerini bulduğu gecede avmmall.com ‘’Best Foreign Shopping Portal – En İyi Yabancı Alışveriş Portalı’’ ödülüne layık görüldü.

IMA yetkilileri avmmall.com’un sunduğu farlı konsept, sayfa dizaynı, kullanım kolaylığı ve ürün çeşitliliği itibarıyla bu ödülü hak ettiğini belirterek aynı kategoride 4 farklı ülkeden adayın yarıştığını söyledi. Ödülü avmmall.com adına Las Vegas’ın bağlı bulunduğu Nevada eyaletindeki Nevada Türk-Amerikan Derneği  (ATA-Nevada) Başkanı İsmail Onat aldı.

Ödülün kendilerini çok gururlandırdığını ve böyle bir başarıyı hak ettiklerini belirten avmmall.com CEO’su Cüneyt Ortan; “IMA gibi ABD’deki köklü ve prestijli bir kuruluştan bir Türk alışveriş portalı olarak ödül almak bizi çok gururlandırdı. avmmall.com online alışveriş alışkanlıklarını bir adım öteye taşıyarak gerek görselliği, gerek teknik altyapısı ve gerekse ürün yelpazesiyle birçok alanda ödül hak eden bir portal… Tüm internet kullanıcılarını uluslararası alanda ilgi ve takdir toplayan alışveriş portalımıza davet ediyor, ödül için IMA’ya ve tüm avmmall.com üyelerine teşekkür ediyoruz” dedi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri