Avon, Kağıthane OfisPark’ta

30 Ocak 2013 Çarşamba

Dünyanın en büyük doğrudan satış organizasyonlarından Avon, 2 bin 900 metrekarelik şirket merkez ofisleri için Tekfen Emlak Geliştirme tarafından geliştirilen, satış ve kiralaması Jones Lang LaSalle Ofis ve Lojistik Departmanı tarafından yapılan Kağıthane OfisPark'ı seçti

avon-kagithane-ofisparkta

Avon'un yanı sıra Doğuş Grubu şirketlerinden VDF ve Leaseplan ile Perkin Elmer, Demir Finansal Grup Holding AŞ, Elit Yapı İnşaat AŞ, KCI Medical, Yapı Kredi Koray GYO AŞ, Ormo Yün İplik Sanayi ve Ticaret AŞ, Bozanoğlu Hukuk Bürosu, Yamaha Ertekin Elektronik AŞ ve WPP Grup şirketi TNS-Kantar Media'nın da yatırım ve yerleşim için tercih ettiği Kağıthane OfisPark, böylelikle sektörün önde gelen şirketlerini aynı çatı altında bir araya getiriyor.

İstanbul’da A sınıfı ofis alanında en yüksek standartları sunan Kağıthane OfisPark, Tekfen’in ofis konusunda sahip olduğu bilgi birikimi ve Emre Arolat tarafından tasarlanan konseptiyle her iki tarafın da yenilikçi ve duyarlı bakış açısını yansıtan bir ofis projesi olarak fark yaratıyor.

Amerikan Yeşil Binalar Konseyi (USGBC) tarafından verilen LEED Altın sertifikasına sahip proje, Levent-Maslak hattına yakınlığı, merkezi konumu ve gelişen ulaşım imkanları ile İstanbul’un en değerli lokasyonlarından olan Kağıthane Bölgesi içerisinde ilk LEED sertifikalı ofis projesi olarak sektöre öncülük ediyor.

Projenin kiralama süreci, Euromoney Gayrimenkul ödülleri başta olmak üzere her yıl birçok ödüle layık görülen gayrimenkul danışmanlık hizmetleri şirketi Jones Lang LaSalle tarafından yürütülüyor.

Tasarımıyla olduğu kadar, çevreye duyarlı anlayışı ile de öne çıkan projenin mimarı Emre Arolat, 2012 Ulusal Mimarlık Ödülleri’nde “Yapı” dalında Kâğıthane OfisPark projesi ile ödüle layık görüldü. Arkitera Mimarlık Merkezi tarafından 2012 yılında düzenlenen ArciPark Gayrimenkul Ödülleri’nde de “Ofis” kategorisinde ödül aldı.

Emre Arolat ayrıca "Kâğıthane OfisPark" projesiyle gayrimenkul sektörünün önemli uluslararası organizasyonlarından MIPIM'de "Architectural Review Future Project Awards 2009" ödülü kazandı. Sektördeki nitelikli konumunu aldığı ödüllerde pekiştiren Kağıthane OfisPark, bunun yanı sıra gayrimenkul sektörü tarafının prestijli ödüllerinden 2010 European Property Awards’da “Ticari/Ofis Yapıları” kategorisinde “Higly Commended” (4 yıldız) ödülüne değer görüldü. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri