Ayrılmaz ikililer CarrefourSA’da bir arada

11 Şubat 2015 Çarşamba

CarrefourSA, 14 Şubat Sevgililer Günü için düzenlediği kampanyayla 7 – 20 Şubat günleri arasında raflar ayırsa bile birbirinden ayrılmaz ürünleri çok cazip fiyatlarla müşterilerinin beğenisine sunuyor

ayrilmaz-ikililer-carrefoursada-bir-arada

CarrefourSA, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel “Gerçek Aşklar CarrefourSA’da” kampanyasıyla rafların ayırdığı ancak gönüllerin ayıramadığı bal ile kaymak, sucuk ile yumurta, ketçap ve mayonez veya kahveyle çikolata gibi ürünleri birleştirerek uygun fiyatlarla tüketicilerine sunuyor.

7 – 20 Şubat günleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında CarrefourSA marketlerindeki raflarda yerlerini alan ayrılmaz ikililer cazip fiyatlarıyla tüketicilere büyük avantajlar sağlıyor.

Ayrılmaz ikililer ekranlarda
CarrefourSA 14 Şubat Sevgililer Günü kampanyası kapsamında; çay ile şeker, tahin ile pekmez ve telefon ile selfie çubuğunun aşkını anlatan 3 farklı reklam filmi hazırladı. Kampanyaya dair reklamlar, 10 Şubat akşamı itibarıyla televizyon ekranlarından ve CarrefourSA sosyal medya hesaplarından izlenebilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri