Ayşen Gruda sevenleriyle Palm City’de buluşacak

25 Şubat 2016 Perşembe

Türk Sinemasının usta oyuncusu Ayşen Gruda, Palm City Mersin AVM’de sevenleriyle bir araya gelecek

aysen-gruda-sevenleriyle-palm-cityde-bulusacak

Türkiye’nin alışveriş merkezi yönetiminde lider şirketi Cefic tarafından yönetilen Palm City Mersin AVM, Türk sinemasının sevilen kadın oyuncularından Ayşen Gruda’yı ağırlayacak.


Palm City Mersin AVM, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında sinema ve tiyatronun usta oyuncusu Ayşen Gruda’yı ziyaretçileri ile buluşturacak. 2 Mart Çarşamba günü saat 17.00’de gerçekleşecek söyleşi ve imza gününde ünlü oyuncu hayranlarının sorularını cevaplayacak. Bu keyifli söyleşinin sonunda ziyaretçiler ünlü oyuncu Ayşen Gruda ile fotoğraf çektirerek bu anı ölümsüzleştirme şansını yakalayacak. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında 2 Mart Çarşamba günü saat 17.00’de düzenlenecek Ayşen Gruda söyleşi ve imza gününe tüm Palm City Mersin AVM ziyaretçileri davetli.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri