Azda Süpermarket’e yeni isim

13 Ocak 2015 Salı

2014 yılından bu yana Azda Group bünyesinde görev alan Turgut Akgün, Azda Group Genel Müdür ve İcra Kurulu Başkanı olarak atandı

azda-supermarkete-yeni-isim

Azda Group gerçekleştirdiği görev değişiklikleriyle kadrosuna güç katıyor. 2014 yılında Azda Group bünyesinde göreve başlayan Turgut Akgün, bundan sonra Genel Müdür ve İcra Kurulu Başkanı olarak görev yapacak. Kırklareli doğumlu olan Turgut Akgün, Münih Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olup İş Hukuku üzerine ihtisas yaptı. Akgün ayrıca Münih İş Mahkemelerinde ve Alman DAG sendikasında Fahri Avukat ve bilirkişi olarak uzun yıllar görev aldı.

Almanya’nın en büyük süpermarket zincir grubu olan Tengelmann Süpermarketlerinde,  Discount zincir grubu Aldı Discount mağazalarında Satış Direktörlüğü görevlerini üstlenen Akgün, Türkiye’ye kesin dönüş yaptıktan sonra yarı yabancı sermayeli olan Premdor Çelikler AŞ de Fabrika Müdürü olarak görev yaptı. Akgün daha sonra Avcılar Belediyesinde Başkan Danışmanlığı ve Avcılar Belediyesi ile Avrupa komisyonu arasında gerçekleştirilen Merp Projesinde İdari Koordinatör, Afet yönetim merkezi projesinde Genel Koordinatörlük görevini yürüttü.

Özen Grup Şirketlerinde İstanbul ve Trakya Bölge Müdürlüğü, Genel Merkez ve tüm zincir mağazaların İdari işler ve Kamu işlerinin yönetimi ve denetiminden sorumlu İdari Koordinatörlüğe görevine getirilen ve bu görevleri başarıyla yürüten Akgün, 1 Ekim 2013 tarihinde Özen Gruptan emekli olarak ayrıldı.

1 Ocak 2014 tarihi itibari ile Azda Group’ta Genel Müdür Yardımcısı olarak işe başlayan Akgün, 1 Ocak günü itibariyle Genel Müdür ve İcra Kurulu Başkanı olarak atandı. Turgut Akgün evli ve üç çocuk babası.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri