Azda Süpermarketleri’ne ödül

30 Ekim 2013 Çarşamba

Azda Süpermarket, Tüm Tüketicileri Koruma Derneği’nin (TTDK) verdiği ödülü almaya hak kazandı

azda-supermarketlerine-odul

Genel merkezi Muğla Fethiye de bulunan ve ülkemizde kazandığımızı ülkemize harcamalıyız sloganıyla yola çıkan içinde Azda Süpermarket, Ekspress Mağazaları, Toptan Satış Mağazaları, Sanalmarket, Grove Hotel ve Shanghai Blues Chınese Restaurantları barındıran Nebioğlu Group şirketlerinden Azda Süpermarketleri, Avrupa Birliğinde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği (TTKD) tarafından yapılan anketlerde ve www.ttkd.org.tr adresine ulaşan 17 bin şikâyet arasında en az şikâyet alan ya da hiç almayan markalar listesinde ilk sırada yer almış ve bu nedenle 2013 Ağustos ayı itibariyle “Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz” sertifikasını ve logosunu almaya hak kazandı.

Ayrıca, 2014 yılında yapılacak “15 Mart Dünya Tüketiciler Günü” kutlamalarında da Azda Süpermarket markası için “Altın Marka” logosunun Azda Group’a verilmesi kesinleşti.

Bunun yanı sıra, TTKD tarafından Azda Groubu’nun 2013 yılında en çok beğenilen ve tercih edilen marka olmasına katkılarından dolayı Azda Group İcra Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kemal Tanıl’a İstanbul Kale Outlet Center’da yapılan törende, 2013 yılı “Altın adam” ödülü takdim edildi.
     
Azda Süpermarketleri, dürüst ticaret kuralları ve 4077 sayılı tüketicinin korunması hakkında kanun kapsamında, 2013 yılının ilk 6 ayında gelen ve gelmeyen şikâyetler açısından takdire değer bulundu.

Nebioğlu Gruop Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Nebioğlu ve Azda Group İcra Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kemal Tanıl’ın ortaklaşa aldıkları kararla 2013 yılını sosyal sorumluluk yılı ilan edildi.

Organizasyonlara tüketici beklentilerini araştırarak başlanırken tüketici beklentileri göz önünde bulundu. Çıkan sonuç sonrasında da bin çocuğa sünnet şöleni organizasyonu yapıldı. Büyükşehir ve yedi ilçe belediye başkanının katıldığı sünnet töreninde çocuklar ve ailelerle birlikte 10 bin kişi ağırlandı ve devamında ücretsiz halk konseri gerçekleşti.  Ayrıca daha sonra ilk defa bir yerel perakende, Kızılay’la işbirliği yaparak Kızılay Ramazan Kolisi satışlarına başladı.

Yapılan konuşmada Azda İcra Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kemal Tanıl, “küresel, ulusal perakendecilerden öğrendiklerimizi yerel perakendenin dinamiklerine uygulayarak daha başarılı olacağımıza inanıyoruz. Bilindiği üzere esas sermaye görünmeyen “tüketicinin kalbindeki beynindeki talep tutkusudur.” Azda Group bu tutkuya sahip olmuş ve olmaya devam edecektir” dedi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri