Babalar Tavla Turnuvası Agora AVM’de

31 Mayıs 2013 Cuma

Babalar Günü sebebiyle Ege Orman Vakfı yararına düzenlenen organizasyonun bu yıl 11’incisi gerçekleşiyor

babalar-tavla-turnuvasi-agora-avmde

Her yıl büyük ilgi ile takip edilen ve de beklenen eğlenceli turnuva 10-14 Haziran günleri arasında gerçekleşecek. Erkeklerin olduğu kadar bayanların da katılabildiği turnuvaya geçtiğimiz senelerde elde edilen 10 bin fidanlık “Agora Ormanı” oluşturuldu. Geleneksel hale gelen turnuvanın bu seneki katılım geliri yine Ege Orman Vakfı’na bağışlanarak Agora Ormanı’nın büyütülmesi planlanıyor. Katılım ücretinin 15 TL olduğu organizasyonda; Başvurular 3 Haziran- 13 Haziran günleri arasında olacak.

Birbirinden güzel hediyeler tavla severleri bekliyor
Her sene tavla severleri tatlı bir rekabetle buluşturan Agora Babalar Günü Tavla Turnuvası yine çok güzel hediyeler ile sonuçlanacak. İlk 3’e giren başarılı tavlacılara derece kupaları haricinde Agora Teknosa mağazasının sponsorluğunda muhteşem hediyeler ve finale kalan tüm katılımcılara Agora mağazalarından birbirinden güzel hediyeler verilecek. 10 yıldır devam eden bu anlamlı organizasyona katılanlara teşekkür eden Agora Alışveriş Merkezi Genel Müdürü Hasan Noyan, geleceğimiz için geniş yeşil alanlara ihtiyacımız olduğunu dikkat çekerek tüm tavla severleri bu anlamlı turnuvaya davet etti. Katılımcılar Ege Orman Vakfı makbuzu karşılığı yapacakları bağış ile “Agora Ormanı”ndaki fidan sayısına katkıda bulunma şansını yakalayacaklar.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri