Babanızın hediyesi sizden, sizin hediyeniz Kale Outlet Center’dan

09 Haziran 2014 Pazartesi

Kale Outlet Center, Babalar Günü’nü unutmadı. Alışveriş merkezinde hem hediye kampanyaları hem de keyifli ve renkli eğlenceler düzenleniyor

babanizin-hediyesi-sizden-sizin-hediyeniz-kale-outlet-centerdan

KDM AVM Kiralama Danışmanlık Merkezi tarafından yönetilen Kale Outlet Center, Babalar Günü’nde bir kampanya yapıyor. Kale Outlet Center’dan hafta içi 100 liralık alışveriş yapan ilk bin kişiye anında gömlek hediye ediliyor. Kale Outlet Center’ın Babalar Günü’ne özel sunduğu bu fırsattan yararlanmak için, 100 liralık alışveriş fişiyle danışmaya gitmek yeterli oluyor.

15 Haziran Pazar günü 18.00 - 19.00 saatler arasında erkek ziyaretçilerin podyuma çıkacağı özel bir giyim defilesi de düzenleniyor. 15-25 yaş genç erkeklerin katılacağı defile için danışmaya kayıt yaptırmak yeterli.

Kale Outlet Center, hediye kampanyalarını sosyal medyaya da taşıyor. 6-16 Haziran günleri arasında Facebook/kaleavm sayfası üzerinden babası ile en komik anısını paylaşan ve en çok beğeniyi alan ilk 3 kişiye de 500 TL değerinde hediye çeki veriliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri