Bağışıklık sistemine doğal yardımcı, Eker Kefir

07 Aralık 2012 Cuma

Orta Asya ve Kafkasya’da binlerce yıldır tüketilen kefir, Eker Gıda kalitesi ve güvencesi ile 7 yıldır sofralarda. Özellikle soğuk kış günlerinde bağışıklık sistemini güçlendirerek, vücudun hastalıklara karşı direncini artırmaya yardımcı olan Eker Kefir’i her yaşta, günün her saatinde ve dilediğiniz miktarda tüketebilirsiniz

bagisiklik-sistemine-dogal-yardimci-eker-kefir

Adı 35 yıldır süt ve süt ürünlerindeki lezzet ve kalitesi ile zihinlerde yer eden Eker Gıda, kefir deyince de ilk akla gelen isim olmayı sürdürüyor. Tamamen doğal ve katkısız olarak üretilen Eker kefir, içeriğindeki probiyotikler yani “dost bakteriler” sayesinde vücudun bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı oluyor.

Binlerce yıldır Orta Asya ve Kafkasya’da tüketilen kefir, sütün kefir taneleriyle mayalandırılması sonucu elde ediliyor. Doğal bileşiminde bulunan fosfor, potasyum, sodyum, klor, magnezyum gibi mineraller, A, B1, B2, B6, B12, C, D, E, folik asit gibi vitaminler ve esansiyel amino asitler ile dengeli beslenmede de önemli rol oynayan Eker Kefir, bağışıklık sisteminin yanı sıra sindirim sistemini de güçlendirmeye destek oluyor.

Kilo kontrolüne yardımcı ürün, Eker kefir
Kefirin faydaları saymakla bitmiyor. İçerdiği protein ve kalsiyum sayesinde kilo kontrolüne de yardımcı olan kefir, diyetteki yağların emilimini destekleyerek kolestrolü kontrol altında tutmaya katkıda bulunuyor. Yiyeceklerle alınan toksik (zehirli) maddelerin vücuttan atılmasına ve kabızlık, ishal ve bağırsak tahrişleri gibi rahatsızlıkların ortadan kalkmasına destek olan kefir, ayrıca yüksek kan basıncının düşmesine ve kalsiyumun bağırsaklardan emilimini artırarak osteoporoz riskinin azalmasına yardımcı oluyor.

Her yaşta, günün her saatinde ve dilediğiniz miktarda tüketebileceğiniz Eker kefir; ayrıca içine meyve ya da meyve suyu katılarak tercih edilebileceği gibi yoğurt, peynir, puding ve tatlılarda da kullanılabiliyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri