Bahçetepe Onur yeni yüzüyle hizmette

21 Aralık 2015 Pazartesi

Gıda perakendeciliğinde kuruluşundan bu güne sürdürdüğü başarılı ve kaliteli hizmet anlayışı ile hizmetlerine; Onur, Özen Gayrimenkul, İnaş Yapi, Onursal Tarım, Onurca ve Ahev markaları ile devam eden Özen Grup, 82’nci mağazasını yeni yüzüyle 18 Aralık Cuma günü Başakşehir Bahçetepe’de açtı

bahcetepe-onur-yeni-yuzuyle-hizmette

“Alışverişte Onur Sözü” sloganı ile yoluna devam eden Onur, yeni yüzü ve konseptiyle 82’nci mağazası olan Bahçetepe mağazası 800 metrekare alan,  4 kasası, 30 çalışanı, zengin çeşit ürünleriyle Bahçetepe Onur Mağazası, Özen Grup İcra Kurulu Başkanı Cemal Özen, sektörden pek çok firma yöneticisi ve basın mensuplarının katılımı ile gerçekleşen kurdele kesim töreniyle hizmete açıldı.


Açılışa özel birbirinden avantajlı kampanya ve fırsatlar sunan Onur, halkın yoğun ilgi gösterdiği Bahçetepe mağazasında; zücaciyeden kozmetik ürünlerine, tekstilden yiyecek ve içeceğe kadar çok geniş bir ürün yelpazesi raflarda yerini aldı. Geniş alışveriş alanı, çok daha fazla işlevsellik kazandırılan reyonları ve estetik iç mekan düzenlemeleriyle Bahçetepe Onur Market göz doldurdu.


Eğlence ve alışveriş bir arada
Bahçetepe Onur, açılış gününe özel hazırladığı ayrıcalıklar yalnızca eğlenceyle sınırlı değildi. Gün içinde mağazaya gelen müşterileri çok özel sürprizler ve hediyeler bekliyordu. Açılış günü için hazırlanan indirimler ve çok avantajlı kampanyalar büyük ilgi gördü. Bahçetepe Onur, o gün tüm müşterilerine hem eğlence hem de alışveriş açısından unutulmayacak bir gün yaşattı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri