Balonların büyülü dansı Orion’da

11 Nisan 2013 Perşembe

Trakya’nın ilk alışveriş merkezi Orion, yine bir ilki gerçekleştiriyor ve Bubble Show’u Çorlu’ya getiriyor

balonlarin-buyulu-dansi-orionda

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Orion’a gelecek olan Bubble Show izleyenlere büyülü bir gösteri vaadediyor. 19 Nisan Cuma günü Orion’da gerçekleştirilecek Bubble Show’u herkes ücretsiz izleyebilecek. Köpükten baloncuklarla yapılacak Bubble Show’un yanı sıra Çorlu’daki bazı okulların da 23 Nisan gösterileri Orion’da olacak. Çocuklar için dev şeker ağacı, animatörler eşliğinde eğlenceli oyunlar, hediyeli yarışmalar Orion’da çocukları bekleyen diğer sürprizler arasında yer alıyor.

Okullar gösterileriyle renk katacak
Etkinlikler kapsamında Aka Koleji, Benek Koleji, Trakya Koleji, Goya Akademi Anaokulu, Küçük Şeyler Anaokulu ve Ticaret Borsası İlkokulu öğrencileri de Orion’da gösteriler sunacaklar. Okul gösterileri 19 Nisan Cuma günü saat 13.30’da Aka Koleji ilköğretim öğrencilerinin programıyla başlayacak. Yine aynı gün Bubble Show gösterilerinin arasında Trakya Koleji öğrencileri bayram gösterilerini sunacaklar. 20 Nisan Cumartesi günü saat 14.00’te Goya Akademi Anaokulu öğrencileri, 22 Nisan Pazartesi günü saat 14:00’te Benek Koleji anaokulu öğrencileri, saat 15:30’da Ticaret Borsası İlkokulu öğrencileri, 23 Nisan Salı günü saat 13:30’da da Aka Koleji anaokulu grubu ve son olarak saat 15:00’te Küçük Şeyler Anaokulu öğrencileri Orion’da bayram gösterilerini yapacaklar.

Bayram coşkusu doyasıya yaşanacak
Gösteri programlarının yanı sıra 19-23 Nisan süresince her gün çocukları Orion’da eğlenceli oyunlar, hediyeli yarışmalar ve pek çok sürpriz bekliyor. Beş gün boyunca her gün 13.00’te başlayan etkinlikler saat 19.00’a kadar devam edecek. Etkinlik alanına kurulacak olan dev şeker ağacı ise çocukları bekleyen bir diğer sürpriz. Bayram coşkusunu Orion’da yaşayacak çocuklara etkinlikler süresince rengârenk şekerler, balonlar ve Türk bayrakları da Orion’dan hediye edilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri