Balsa Gazoz artık tüm Türkiye’de

25 Aralık 2012 Salı

Balıkesir'in yerel gazoz markası Balsa Gazoz tüm Türkiye'de satış noktalarına dağıtıldı

balsa-gazoz-artik-tum-turkiyede

1971 yılında ilk kez üretilen Balsa, ulusal marketlerde yerini almaya başladı. 41 yıllık Balsa Gazoz markasının yeniden doğduğu için çok heyecanlı olduğunu açıklayan Kristal Gıda Dağ. ve Paz. AŞ Pazarlama Müdürü Bayram Altuntoprak, “Balsa Gazoz'u tüm Türkiye'ye hitap edecek şekilde tüketiciyle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bölge halkının çok beğendiği bu tat,  satış ağının genişlemesiyle birlikte gazoz piyasasına bomba gibi düşerek rakiplerinin arasından sıyrılacak” diye konuştu.

Anıları canlandıracak
Geçmişe bakıp iç geçirtecek Balsa Gazoz’un, anıları canlandıracağını ifade eden Altuntoprak, “Leblebi ve simidin en iyi arkadaşı olan Balsa Gazoz, zil çalınca okulun kantinine heyecanla koştuğumuz yılları, arkadaşlarla neşeli sohbetleri, Balsa Gazoz’una maçları, sokak düğünlerindeki eğlenceyi yeniden yaşatacak” şeklinde konuştu.

Artık tüm Türkiye’de
Balsa’nın Balıkesir bölgesinin en çok sevilen ve en çok bilinen gazoz markası olduğunu vurgulayan Altuntoprak, “Balıkesir’de Balsa Gazoz’u içen herkes bu tadın tüm Türkiye’ye yayılması gerektiğini ve çok başarılı olacağını söylüyorlardı. Bir süre üretime ara verince Balıkesir’den tekrar başlaması için çok yoğun istek geldi. Biz de tekrar başlarken bölgesel değil tüm Türkiye’ye hitap edecek şekilde organizasyonu geliştirdik” dedi.

2013 yılında Balsa Gazoz ile ilgili yeni planlarının olduğunu açıklayan Altuntoprak, pazarlama faaliyetlerini de artıracaklarının altını çizdi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri