Banu Noyan Event Office’ten moda tasarımcılarına davet

22 Ağustos 2013 Perşembe

“Bu terlik bir işe yaramaz. Bu elbiseyi artık giyemem. Ayakkabım eskidi. Eski çorap ve dergilerden çanta yapabilir miyim? Doğaya verilen zararı ben nasıl azaltabilirim?” gibi soruların cevaplarını, Dream Style Tasarım Yarışması’na katılan tasarımcılar verecek

banu-noyan-event-officeten-moda-tasarimcilarina-davet

Kullanılmayacağını düşündüğünüz eskimiş ve atık malzemeler amatörler tarafından modaya uygun ve çok beğenilen ürünler haline gelebiliyor. Çevko ve Marmara Park Alışveriş Merkezi işbirliğiyle düzenlenecek Dream Style Tasarım Yarışması’nda bu konuda becerisi ve yaratıcılığı olan amatör moda tasarımcıları keşfedilecek.

Herşey hayal etmekle başlar... Gelecekte ünlü bir modacı olma hayali kuran amatör tasarımcılara açık Dream Style Tasarım Yarışması’nın 4’üncüsü bu yıl da Banu Noyan Event Office organizasyonu ile gerçekleşecek. Adaylar, atık malzemelerin geri dönüşümle kazandırılması konusunda toplum bilinci yaratmak üzere, tema olarak “doğa ve geri dönüşüm konseptini içeren çalışmaları” hazırlayarak yarışmaya katılabilecek.

Yarışmanın büyük final jürisinde akademisyenler, moda tasarım ve basın dünyasının seçkin isimleri yer alacak. Geçtiğimiz yıllarda dikkat çeken tasarımcıların aldıkları derecelerle kariyerlerinde önemli bir yer eden Dream Style başvuruları 20 Ağustos - 30 Eylül günlerinde yapılabilecek. Ön elemeyi geçerek büyük finalde yarışmaya hak kazanan tasarımlar Marmara Park AVM ev sahipliğinde 2 Kasım’da büyük ve görkemli bir finalle jürinin beğenisine sunulacak. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri