Banu Zorlu, Ece Gürsel ve Reyhan Karaca Ada AVM’de buluştu

22 Aralık 2015 Salı

Mini Model Show uzun bir aradan sonra Adapazarı’nın ünlü alışveriş merkezi Ada AVM’de yapıldı. Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşen Mini Model Show’un sürprizleri ise Reyhan Karaca Ece Gürsel ve Banu Zorlu oldu

banu-zorlu-ece-gursel-ve-reyhan-karaca-ada-avmde-bulustu

Organizasyonun sunuculuğunu ise Türkiye’nin ilk ve tek profesyonel çocuk mankeni Banu Miray Noyan üstlendi. 37 yıldız çocuğun podyuma çıktığı Mini Model Show'a katılan çocuklar sertifikalarını ünlü isimlerin elinden aldılar. Banu Zorlu, Ece Gürsel ve Reyhan Karaca bir yandan şarkılarıyla yüzlerce AVM ziyaretçisini coştururken, bir yandan da miniklerle podyuma çıktı. Birbirinden sevimli minik yıldızların yanından ayrılmayan ünlü şarkıcılar, “Bir an önce anne olmak istiyoruz.” dediler.

3’ü de anne olmak istiyor
Reyhan Karaca "Evlenmek için doğru insanı seçmek zor ama evlilik çok özel bir dünya. Herkes gibi ben de doğru insanla evlenip anne olmak isterim" dedi.

Ece Gürsel, "Hemen çocuğum olsun istiyorum. O yüzden bir an önce evleneceğim" diye konuştu.
Organizasyon sonunda çocukların imza almak için sıraya girdiği Banu Zorlu, "2016'da evlenip anne olacağım. Çocukları çok seviyorum. Artık zamanı geldi" dedi.

Çocuklar podyuma aileleri tarafından özel olarak hazırlanan kostümlerle çıktı. Organizasyonun sonunda çocuklar hep birlikte fotoğraf çektirirken, Ada AVM Müdürü Nuray Baysu Şakar tarafından organizasyona katılan tüm minik mankenlere özel hediyeler takdim edildi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri