Barilla ile şehrin en iyi İtalyan restoranı ayağınızda

13 Kasım 2012 Salı

İtalyan mutfağının Türkiye’deki önemli temsilcisi Barilla, büyük şirketlerin beyaz yaka çalışanlarının öğle yemeklerine konuk oluyor. Barilla ilk kez geçtiğimzi günlerde Alcatel-Lucent merkez binasında düzenlediği öğle yemeği ile Alcatel-Lucent Türkiye çalışanlarına keyifli ve lezzetli bir makarna deneyimi yaşattı

barilla-ile-sehrin-en-iyi-italyan-restorani-ayaginizda

Barilla, büyük şirketlerin beyaz yaka çalışanlarına özel düzenlediği gerçek İtalyan lezzetlerinden oluşan öğle yemeği aktiviteleriyle şehrin en iyi İtalyan restoranını çalışanların ayağına getiriyor. Barilla şirket aktivitelerinin ilkini geçtiğimiz günlerde Alcatel-Lucent çalışanları için gerçekleştirerek, onlara farklı bir öğle yemeği ve makarna keyfi sundu. Barilla Danışman Şefi Fabio Foltran’ın İtalya’ya özgü eşsiz tariflerle hazırladığı enfes makarna çeşitleri ile çalışanlar kendilerini adeta bir İtalyan restoranında hissettiler.

Barilla Basilico soslu Bruschetta, Barilla Fusilli İntegrali tam buğday makarnası ile makarna salatası, Barilla Napoletana soslu Barilla Penne Rigate, Barilla Sicilya usulü Pesto soslu Barilla Pavette, Barilla Pesto Genovese ile Barilla üç peynirli Tortellini’den oluşan zengin makarna menüsüyle Barilla, gerçek İtalyan lezzetleri Alcatel-Lucent Türkiye çalışanlarının yemekhanelerine ve sofralarına taşıdı.

Yaklaşık 500 çalışanın İtalyan müzikleri eşliğinde yaşadığı makarna keyfinin yanı sıra Barilla, çalışanlar için özel sürprizler de hazırladı. Barilla Türkiye Facebook sayfasına üye olan ilk 10 kişiye Barilla’nın enfes sosları ve makarnalarından oluşan hediye paketleri verildi. Dünyanın bir numaralı makarna markası Barilla, farklı şirketlerin ve çalışanlarının yemek aralarına misafir olarak, iş hayatına lezzet katmaya devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri