Barilla kadın çalışanları için özel bir gün

14 Mart 2014 Cuma

Barilla Gıda 7 Mart’ta, Dünya Kadınlar Günü için bünyesinde çalışan tüm kadınlara özel bir kutlama etkinliği düzenledi

barilla-kadin-calisanlari-icin-ozel-bir-gun

Barilla Gıda, Dünya Kadınlar Günü’ne özel tüm kadın çalışanları için Marriot Otel’de bir kutlama etkinliği düzenledi. Çeşitli sunular ve söyleşilerin yer aldığı kutlamada Türkiye’nin her bölgesinden gelen Barilla’nın kadın çalışanları renkli ve keyifli bir gün geçirdi.

Bu özel etkinlikte çalışanlar ilk olarak; yönetici koçu Hande Yaşargil’in “İş Hayatında Kadın Olmak” konulu sunumunu izledi. Sunumun ardından hem lezzetli hem de keyifli bir öğle yemeği yiyen Barilla ailesinin tüm kadın çalışanları, daha sonra Psikolog Ebru Güneşli’nin “Duygular ve Biz” ve ardından Prof. Dr. Emel Özcan’ın “Ofis Ergonomisi” konulu sunumlarına katıldı. Tüm sunumların ardından Loréal ekibinin uzman kadrosu katılımcılarla saç bakımı hakkında önemli tüyolar ve bilgiler paylaştı. Loréal’in ardından ise Barilla’nın tüm kadın çalışanları Zumba Atölyesi ile doyasıya bir dans keyfi yaşadı.

Kutlamaya katılan Barilla Türkiye, Ortadoğu & Afrika İnsan Kaynakları Kıdemli Müdürü Hüseyin Coşkun, “Barilla, çeşitliliğe önem veren bir şirket. Bu kapsamda birçok çalışma gerçekleştiriliyor. Bugün de bunun çok güzel bir örneğini hep birlikte yaşıyoruz. Sadece sosyal yaşamda değil iş yaşamında da kadınların hak ettikleri konuma ulaşması önceliklerimizden ve hedeflerimizden birisi. Bu anlayışı güçlendirmek ve kadın çalışanlarımızı teşvik etmek için, böylesi günleri ve etkinlikleri bir araca ve fırsata dönüştürmeye çabalıyor ve önemli mesafeler kat ediyoruz. Bu nedenle hem bir yönetici hem de Barilla ailesinin bir ferdi olarak büyük bir mutluluk duyuyorum” dedi.

Coşkun’un konuşmasının ardından davet, Barilla kadın çalışanlara özel bir kokteyl ile sona erdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri