‘Başarılı Gazeteci’ler Forum Trabzon’da belli oldu

02 Mayıs 2014 Cuma

Trabzon Gazeteciler Cemiyeti 2013 Yılının Başarılı Gazetecileri ödülleri, Forum Trabzon sponsorluğunda düzenlenen özel bir geceyle sahiplerini buldu. Çok sayıda davetlinin katıldığı ödül töreninde, Forum Trabzon da Jüri Özel Ödülü’nün sahibi oldu

basarili-gazeteciler-forum-trabzonda-belli-oldu

Karadeniz Bölgesi’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Forum Trabzon, gazetecileri çok anlamlı bir gecede buluşturdu. Trabzon Gazeteciler Cemiyeti 2013 Yılının Başarılı Gazetecileri ödülleri, Forum Trabzon sponsorluğunda düzenlenen özel bir davetle sahiplerini buldu. 

Törene Trabzon Vali Yardımcısı Şükrü Kara, Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay, ve Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Baykal başta olmak üzere çok sayıda protokol mensubu ve davetli katıldı.
Geceye sağladığı katkılardan dolayı Jüri Özel Ödülü’ne değer bulunan Forum Trabzon, ödülünü  Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçü'nün elinden aldı.

Kayacık anıldı
Ödül töreninde ayrıca geçtiğimiz hafta hayatını kaybeden NTV Doğu Karadeniz temsilcisi Ahmet Kayacık da anıldı. Davetliler Kayacık için 1 dakikalık saygı duruşunda bulundu.
 Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri