Başdaş’dan Ayrancılar’a yeni şube

29 Nisan 2015 Çarşamba

2014'de hızlı bir ivme yakalayan Başdaş Market, başarısını yeni açacağı marketleri ile bu yılda sürdürmek istiyor

basdasdan-ayrancilara-yeni-sube

Başdaş Market, 20’nci yılında 13’üncü mağazasını Torbalı Ayrancılar'da açtı. Açılış, büyük bir katılımla gerçekleştirildi. Açılış konuşmasında; Yönetim Kurulu Üyesi Masum Başdaş: “Böyle güzel bir açılışta bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize çok teşekkür ederim. 13’üncü mağazamızın açılışında Ayrancılar'da sizlerle buluşmaktan dolayı çok heyecanlı, çok mutluyuz. 20 yıl önce 1995 yılında 35 metrekare küçük bir bakkal dükkanı ile başladığımız yolculukta şuan buradayız. Biz Peygamber efendimiz S.A.V'in bize bıraktığı en önemli ahlaki değerlerinden biri olan  “Bizi aldatan bizden değildir”  hadisi ile yola çıktık. Sizleri hiçbir zaman aldatmadık her zaman dürüst olduk, doğruyu söyledik. Sizlerde bizleri yalnız bırakmadınız,hep desteklediniz bundan dolayı hepinize gönülden teşekkür ederim.” diye konuştu.

Açılışa katılan Torbalı Kaymakamı Aydın Memük’se: Torbalı'nın çok hızlı geliştiğini ve Başdaş Market'in de bu gelişime katkı sağladığını söyledi. Memük ayrıca Torbalı ilçesindeki 3’üncü mağazası olduğunu Torbalı halkının Başdaş'ı sevdiğini bunun sebebinin kaliteli, temiz, uygun fiyatlı satış politikası olduğuna da değindi. Memük, gıda sağlığı için organik ve temiz beslenme konularında da tüm halkı duyarlı olmaya davet etti.

Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez: “Başdaş Market'in Torbalı'daki 3’üncü mağazası. Bu durum, Torbalı için önemli bir iş istihdamı. Yeni mağazalar ile bu durum devam etmeli.” dedi.

Ayrancılar şubesi 550 metrekare alışveriş alanı, 500 metrekare depolama alanı, 3 kasa ve 15 çalışanı ile Ayrancılar'ın en büyük yerel marketi. Bölgeye yaşayan insanlara sadece en büyük ve iyi alışveriş merkezini sunmakla kalmadıklarını belirten Başdaş Market yöneticileri. Aynı zamanda iş istihdamı ve bölgenin kalkınması açısından da önemli bir rol üstlendiklerinin farkında olduklarını söyledi. Bu bilinç ile kaliteyi uygun fiyatla buluşturarak Ayrancılar halkını memnun etmenin önemli olduğunu ve bu şekilde hep birlikte kazanacaklarının da altını çizdi.

Yönetim Kurulu Başkanı M. Feyzi Başdaş, Ayrancılar halkına katılımları içi teşekkür ederek Torbalı’da 4’üncü mağazalarını açacağının da müjdesini verdi. Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri