Başkanlar “Damat” oldu

07 Eylül 2012 Cuma

Damat, 2012 – 2013 sonbahar / kış katalog çekimlerinde, profesyonel modeller yerine 3 ayrı ihracatçı birliğinin başkanı ile çalıştı. Orka Group Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, “Dünya markalarını yakalamak değil, o markaların önünde olma vizyonuna sahip markamızın değerleriyle örtüşen modellerle çalıştık” dedi

baskanlar-damat-oldu

Erkek giyiminin öncülerinden Damat, dikkat çekici ve farklı yaklaşımlarını katalog çekimlerinde de sürdürdü. 2012 – 2013 sonbahar / kış katalog çekimlerini gerçekleştiren marka; profesyonel modeller yerine ihracatçı birliklerinin başkanları ile çalışmayı tercih etti.

Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği (UTİB) Başkanı İbrahim Burkay, Denizli İhracatçı Birlikleri (DENİB) Başkanı Süleyman Kocasert ve Ege Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (EHKİB) Başkanı Emre Kızılgüneşler, Damat’ın yeni katalog yüzleri oldu.

“Markamızın hedefiyle örtüşen isimler” 
Çekimleri değerlendiren Süleyman Orakçıoğlu,  modellik yapan başkanların, Türkiye’nin global anlamdaki yüzleri olduğuna dikkat çekerek, “Dünya markalarını yakalama değil, o markaların önünde olma vizyonuna sahip markamızın değerleriyle ve hedefleriyle örtüşen, aynı zamanda yıllarca birlikte çalıştığım arkadaşlarıma, destekleri için teşekkür ediyorum” dedi. 

Damat markasının başarıya endeksli halinin, ülkemiz ihracatı için dünyanın dört bir yanında çalışmalarını sürdüren birlik başkanları ile paralel olduğuna dikkat çeken Orakçıoğlu, çalışmayı “Türkiye’deki değişimin göstergesi olan örnek bir çalışma” diye tanımladı.

Orka Group Genel Koordinatörü Osman Arar ise birlik başkanlarının global ve vizyonu geniş insanlar olduğunu söyleyerek; Damat olarak önümüzdeki dönemlerde çok farklı çalışmalarla da  “ilk” olacaklarını söyledi.

Başkanlar acemilik çekmedi
Katalog çekimlerinde yer alan birlik başkanları, fotoğrafçıların talepleri karşısında acemilik çekmeden istenen görüntüleri verdi. UTİB Başkanı İbrahim Burkay, “Gittiğimiz hemen hemen her ülkede Damat markasının ürünlerine rastlıyoruz. Böyle bir markaya destek olmak gurur verici” diye konuşurken, DENİB Başkanı Süleyman Kocasert ise “Süleyman Orakçıoğlu ve ekibinin yaptığı işleri yıllardır saygı ve hayranlıkla takip ediyoruz.  Bu projede yer almaktan gurur duyuyorum” dedi.

Damat markasını “içimizden çıkan bir marka” olarak tanımlayan EHKİB Başkanı Emre Kızılgüneşler de,  ihracatçı birliği başkanları olarak, dünyanın dört bir yanında hızla büyüyen bir markaya küçük de olsa katkı vermenin kendilerini mutlu ettiğini ifade etti. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri