Başkent’e yeni konsept

05 Mart 2015 Perşembe

Ankara’nın ilk alışveriş merkezlerinden olan ve açıldığı günden bu yana başkentlilerin gözdesi olmayı başaran, Bilkent Center, yenilenen yüzü “Bilkent Station”ı Ankaralılarla tanıştırdı

baskente-yeni-konsept

Tren garı şeklinde düzenlenen mimari konsepti ve marka karması ile dikkat çeken Bilkent Station, her yaş grubuna hitap ederek Ankaralıların yaşamına renk katacak. Keyifli alışverişin, eğlenceli aktivitelerin vazgeçilmez adresi olan Bilkent Station, dünya mutfaklarından lezzetlerin yanı sıra, ünlü sanatçıları sahnesinde ağırlayacak olan mekânlarıyla da Ankara’nın eğlence sektörüne taze bir soluk getirecek.

Değişen müşteri ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla hayata geçirilen Bilkent Station, alışveriş merkezi tanımını genişleterek yaşam merkezi de olma hedefiyle Ankara’nın dikkat çekici projeleri arasında üst sıralarda yerini aldı.

Bilkent Station; Bis, Butcha, Big Chefs Studio, Cake Me, Deli Yengeç, Duble Döner, Midpoint, Keffçe, Pizza İl Forno, Cozhinha Cafes Fırın, Quick Wine, Şençam Köftecisi, Otantik, Very Cupcake, Coccinella, Mado, Mickeys Burger, Mickeys Cookies, Quick China, Watsons, Bun Design, Bilkent Çiçek Evi, Jolly Tur gibi sektöründe öncü markları bünyesinde barındırıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri