Başkent’in 25’inci TeknoSA’sı açıldı

16 Ocak 2015 Cuma

TeknoSA, Ankara’daki 25’inci mağazasını Ankara Park Vera’da açtı. Yeni mağazada elektronikten bilgisayara, telekomdan küçük ev aletleri ve beyaz eşyaya kadar son teknoloji pek çok ürün tüketicilerle buluşacak

baskentin-25inci-teknosasi-acildi

Türkiye’nin 81 ilinde tüketicilerine kaliteli hizmet sunmak için mağaza ağını genişleten TeknoSA, Başkent’in 25’inci mağazasını Ankara Park Vera’da açtı. ‘Herkes için Teknoloji’ felsefesi ile tüketicilere değer katan yatırımlarını sürdüren şirket, Türkiye genelinde büyümeye devam ediyor.

Ankara Park Vera içerisinde toplam 405 metrekarelik alana sahip TeknoSA mağazasında, elektronikten bilgisayara, telekomdan küçük ev aletlerine ve beyaz eşyaya kadar birçok ürün Başkentli tüketicilerin beğenisine sunulacak.

TeknoSA, 81 ilde yaygın mağaza ağı, teknosa.com ve mobil aplikasyonları ile teknolojiyi kesintisiz ve her kanaldan erişilebilir kılmak için yatırımlarına devam ediyor. 


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri