Başkentte ünlüler geçidi

18 Mayıs 2016 Çarşamba

Atiye, Emre Aydın ve çok sayıda ünlü ile ANKAmall Gençlik Festivali için Başkent’e geliyor

baskentte-unluler-gecidi

Gençlere çifte bayram yaşatacak ANKAmall Gençlik Festivali 21-22 Mayıs’ta ANKAmall’da gerçekleşecek. Sound Of ANKAmall finalinin de yapılacağı festivalde Atiye, Emre Aydın, POPeye ve Sinem Aydıner konserleri gençleri coşturacak.19 Mayıs Geçlik ve Spor Bayramı nedeniyle farklı aktivitelerin de yapılacağı ANKAmall’da bayram rüzgârı esecek.


“Sound Of ANKAmall” ödülleri sahiplerini bulacak
İki gün sürecek festivalin 21 Mayıs’taki birinci günü başkentteyılın müzik olayı olarak değerlendirilen “Sound Of ANKAmall” yarışmasının finali ile ödüller sahibini bulacak. Sadece Ankara değil, tüm Türkiye’den yoğun başvuru alan yarışmada finale kalan katılımcılardan kazananlar Garo Mafyan, Ercan Saatçi ve Atiye’nin de aralarında olduğuduayen isimlerden oluşan jüri tarafından belirlenerek kamuoyuna açıklanacak. Birinciye 10 bin, İkinciye 5 bin, üçüncüye 2 bin beş yüz lira olarak belirlenen ödüller sahiplerini bulurkenyeni sesler, yeni müzisyenler, yeni yetenekler de açığa çıkmış olacak.


Atiye, Emre Aydın, Popeye ve Sinem Aydıner rüzgârı başkenti kasıp kavuracak
21 Mayıs’ta Saat 18.00’de yapılacak finalin ardından saat 20.00’de Atiye’nin vereceği konserle festivalin ilk günü sonlanacak. 22 Mayıs’taki festivalin ikinci günü de konser ve etkinliklerle gençler eğlencenin doruğuna çıkacak. Saat 17.00’de POPeye ile başlayacak konserler saat 18.30’da Sinem Aydıner ile devam edecek. Festival, gençlerin sabırsızlıkla beklediği Emre Aydın’ın 20.00’de başlayacak konseri ile son bulacak.


21 ve 22 Mayıs’ta saat 11.00’de başlayıp saat 21.30’a kadar sürecek festivalde etkinlikler gün boyu devam edecek. Tahta bacak show, jonglör show, tek teker bisiklet, sokak müzisyenleri gibi etkinliklerin de yer alacağı festivale tüm Ankaralılar ücretsiz olarak katılabilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri